600 TL'ye oyuncu mouse, klavye ve kulaklık tavsiyesi

Novus11

Decapat
Her birine 200 lira olmak üzere oyuncu mouse, klavye ve kulaklık tavsiyesi alabilir miyim? Eğer cidden tavsiye ederseniz bütçeyi biraz dürtebilirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık
SteelSeries Arctis Raw Oyuncu Kulaklığı | Adeks Store
Logıtech G231 Prodıgy Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık 981-000627 - n11.com

Mouse
STEELSERIES Steelseries Rival 110 Kablolu Gaming Mouse (Black) Fiyatı ve Özellikleri
Klavye

Son düzenleme:
Arkadaşlar çok özür diliyorum öncelikle sizleri rahatsız edeceğim birazcık. 1500 - 2000 lira bütçem var o kadar araştırdığım halde belkide cahilliğimdendir bir türlü bir kaç marka arasında aynı özellikler ama birisi 600 biri 1000 lira araştırdığım kadarı ile şu anda aklımda bu iki ürün var. Asus ROG strix Claymore klavye olarak, Razer Mamba Elite mouse olarak. Hepsiburada ne kadar güvenilir bilmiyorum ama Asus 750 - 800 lira, mouse 550 - 600 lira. Sizce bu bütce aralığında daha iyi mouse ve klavye alınır mı? Yardımcı olur musunuz lütfen, aklım çok karıştı. Çıkmazın içindeyim, kazıklanmak veya hata yapmak istemiyorum. Aklınızdaki marka nedir veya ürün.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı