6000-6500 TL bilgisayar önerisi

ByDead

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 6000-6500 TL arasında bir fiyata Valorant oyununda 140 FPS alabileceğim bir bilgisayar arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Fırsat bir sistem bulman lazım malum ekran kartı piyasası oldukça kötü. APU düşünürsen ve bütçeyi 7k'ya çıkarabilirsen 5600G'li bir APU sistemi toplarız. +200 FPS alan kişiler olduğunu biliyorum Valorant'ta. Ekran kartlı sistem istiyorsan biraz bekle fırsat sistemleri yakalamaya çalış ama yine bu bütçeyle zor. Ekran kartlı sistemler 8k'dan başlıyor maalesef.

Fırsat bir sistem bulman lazım malum ekran kartı piyasası oldukça kötü. APU düşünürsen ve bütçeyi 7K'ya çıkarabilirsen 5600G'li bir APU sistemi toplarız. +200 FPS alan kişiler olduğunu biliyorum Valorant'ta. Ekran kartlı sistem istiyorsan biraz bekle fırsat sistemleri yakalamaya çalış ama yine bu bütçeyle zor. Ekran kartlı sistemler 8K'dan başlıyor maalesef.

APU olayı ne oluyor reis bilgilendirir misin beni?
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olur kanka çıkarabilirim ve apuya okeyim.
Neo 3A-RX hazır sistem var Game Garaj sitesinde ram 16 gb yapsam nasıl olur?
Olur kanka çıkarabilirim ve apuya okeyim.
Neo 3A-RX hazır sistem var Game Garaj sitesinde ram 16 gb yapsam nasıl olur?
Game Garaj'ın resmi Youtube kanalında fps testi var. Yüksek ayarda 8 gb ramli model 115 fps civarında

Neo 3A-RX550 diyorsan şuan stokta yok. Yine de ben biraz gezineyim belki buluruz bir şeyler.

APU ekran kartsız sistemler. APU işlemciler var içinde dahili grafik kartı var. Yani işlemci hem işlemci hem ekran kartı oluyor. 5600G gibi youtebeden biraz baktığında daha iyi anlayacaksın zaten. @LAPTOP51
.
Şimdi gördüm Neo 3A-RX'i yani alınabilir. Bende neredeyse aynı sistemin RX560'lı sistemini kullanıyorum. İşine yarar. @ByDead

Teşekkürler.
Neo 3A-RX550 diyorsan şuan stokta yok. Yine de ben biraz gezineyim belki buluruz bir şeyler.

APU ekran kartsız sistemler. APU işlemciler var içinde dahili grafik kartı var. Yani işlemci hem işlemci hem ekran kartı oluyor. 5600G gibi youtebeden biraz baktığında daha iyi anlayacaksın zaten. @LAPTOP51
.
Şimdi gördüm Neo 3A-RX'i yani alınabilir. Bende neredeyse aynı sistemin RX560'lı sistemini kullanıyorum. İşine yarar. @ByDead
Bu arada sen bilgisayarı kendin mi topladın yoksa bi siteden hazır mı aldın ?

Son düzenleme:
Bende gamegaraj'dan almıştım dört beş ay oluyor. Sistem bu yüzden neredeyse aynı. 2x ram yapın bütçe varsa birkaç geliştirme daha yapabiliriz. Bütçenizi söyleyin lütfen.

Ram'i 2x8 yaptığımızda +6.300 TL oluyor zaten. Eğer depolama ihtiyacınız varsa SSD'yi 500GB yapabilirsiniz öyle de 6.600-6.700 oluyor. Bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun sormak istediğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz.

Satın alma ve teslimat evresinde bir sorun yaşadın mı ? peki yaşarsam neler yapabilirim pek bilmiyorum siteyi kargo şirketini felan.

Yeni konular

Geri
Yukarı