6000 TL Gaming laptop önerisi

Electus0

Hectopat
Daha fazla  
Kendime yeni bir laptop almak istiyorum Rocket League, Valorant ve LoL kaldırsın yeter, bütçem 6000 TL suları en fazla 6200 TL olabilir.

Not: FreeDOS olmasın, Windows olsun.

Şimdiden teşekkür ederim...

Bence direkt olarak Matebook D 14 alınabilir daha mantıklı çünkü. 6000TL bütçe ile 4 GB RAM'li laptop almasını istemek saçma oldu sanki.

Kendime yeni bir laptop almak istiyorum Rocket League, Valorant ve LoL kaldırsın yeter, bütçem 6000 TL suları en fazla 6200 TL olabilir.

Şimdiden teşekkür ederim.

Şimdiden teşekkür ederim...
Öncelikle linç atmayın laptop alma masaüstü al diyen tiplerden değilim normalde. Kullanıcı hangi cihaz üstünden yardım istiyorsa ona yardım ederim ancak, şuanda 6000TL ye oyun odaklı laptop olduğuna inanmıyorum. Bu fiyat bandında oyuncu laptop baktığımızda 4.000TL lik masaüstü pc lerde olan ekran kartlarından bile daha düşük mobil oyun grafik kartı kullanılıyor. Bu ne kadar oyun için optimize olur bilemeyeceğim. Benim görüşüm amaç evde kullanmaksa yüksek ekran kartlı bir masaüstü sistem toplamak. Yoksa alacağınız laptopun günlük işler olarak alacağınız bir laptop olduğunu düşünüyorum. 6000TL ye Radeon540X Mx230 gibi grafik kartları kullanılıyor ancak...

Yeni konular

Geri
Yukarı