6000 TL hazır sistem önerisi

Bütçe
6000
Ne kadar depolama ihtiyacınız olduğuna kendiniz karar vermelisiniz hocam. 480 GB azımsanacak bir boyut değil. Yeterli gelmezse HDD alırsınız daha sonradan. Montajı falan da çok kolaydır. Halledersiniz merak etmeyin.
Hocam merhabalar az önce sipariş verecektim işlemcinin stoku kalmamış ne yapmamı önerirsiniz?

Donanım arşivi epic sistemi aldım ben alırken daha uygundu yakalaşık 1 ay önce fena değil tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• pc bileşen.jpg
    pc bileşen.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 16
Hocam merhabalar az önce sipariş verecektim işlemcinin stoku kalmamış ne yapmamı önerirsiniz?
Şimdi baktım stokta görünüyor. İsterseniz tekrar kontrol edin. Eğer satın alma aşamasında stokta yok görünüyorsa müşteri hizmetleriyle iletişime geçip bilgi alın. Tekrar dönüş yapın ona göre bir yol izleyelim.

Donanım arşivi epic sistemi aldım ben alırken daha uygundu yakalaşık 1 ay önce fena değil tavsiye ederim.

Güle güle kullanın.☺ Fiyatları ve performansları neredeyse aynı olmakla birlikte ben sistemi daha güvenilir bir kasa, PSU ve SSD'ye emanet ettim. %95 ihtimalle de daha serin ve sorunsuz olacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Şimdi baktım stokta görünüyor. İsterseniz tekrar kontrol edin. Eğer satın alma aşamasında stokta yok görünüyorsa müşteri hizmetleriyle iletişime geçip bilgi alın. Tekrar dönüş yapın ona göre bir yol izleyelim.

Güle güle kullanın.☺ Fiyatları ve performansları neredeyse aynı olmakla birlikte ben sistemi daha güvenilir bir kasa, PSU ve SSD'ye emanet ettim. %95 ihtimalle de daha serin ve sorunsuz olacağını düşünüyorum.
aynen ssdleri leri başkası için aldım elimde m2 ssd vardı kasa ve güç kaynağınıda sattım corsair 750w mod. güç kaynağı aldım şuan uzay sistem kasa arayışındayım.Ssd leri sattıktan sonra bana 5600 tl ye geldi.

Aldım hocam sistemi teşekkürler herkese yardımları için.
@stevesm1221 @vnd3 Merhabalar tekrardan konuyu hortlatmış gibi olacağım ama montaj esnasında üzerindeki RAM'lerde sorun çıktığı için GeIL 8GB Evo Spear AMD Edition 3000mhz CL16 DDR4 Ram (GASB48GB3000C16ASC) bu RAM'le değiştirmeyi teklif ettiler dilersem herhangi bir ek ücret de talep etmeyeceklermiş.Nasıldır sizce bu RAM?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı