6000 TL'ye sistem önerisi

Deagle762

Centipat
Daha fazla  
Selam, 6000TL'lik bir bütçem var ve birkaç arkadaş sayesinde bayağı bir araştırma yaptım fakat kafam allak bullak oldu.
Sistemde oyun oynayacağım fakat çok yeni oyunlar değil zaten oynatmaz diye de tahmin ediyorum. CS:GO, Valorant gibi oyunları açıp oynatsın yeter.
Sizlerden ricam bu bütçeye uygun bir sistem öneriniz veya hazır sistem öneriniz var mı? Paylaşırsanız mutluluk duyarım. Teşekkürler.
(Monitör eksiğim var onu da hallederim gibime geliyor pek dert etmiyorum.)

Selam, 6000TL'lik bir bütçem var ve birkaç arkadaş sayesinde bayağı bir araştırma yaptım fakat kafam allak bullak oldu.
Sistemde oyun oynayacağım fakat çok yeni oyunlar değil zaten oynatmaz diye de tahmin ediyorum. CS:GO, Valorant gibi oyunları açıp oynatsın yeter.
Sizlerden ricam bu bütçeye uygun bir sistem öneriniz veya hazır sistem öneriniz var mı? Paylaşırsanız mutluluk duyarım. Teşekkürler.
(Monitör eksiğim var onu da hallederim gibime geliyor pek dert etmiyorum.)

Hocam 6kya biraz zor bu zamanlarda
Rekabetci oyunlarda sizi üzmeyecektir

Cashback ile Power 433₺ ye geliyor.
Toplam 6.661TL yapıyor. Eğer kasa alınmazsa 6074TL yapıyor.
Elinize para geçince kesinlikle RAM'leri bir 8 GB daha alınıp 16 GB yapılmasını tavsiye ediyorum.

Bu sistemle dediğiniz oyunları rahat bir şekilde oynayabilirsiniz aşağıdada oyun testleri yer almakta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki bu sistemle yayın açılır mı?

peki bu setup yayın açar mı gta5,warzone gibi oyunlarda

Son düzenleme:

Cashback ile Power 433₺ ye geliyor.
Toplam 6.661TL yapıyor. Eğer kasa alınmazsa 6074TL yapıyor.
Elinize para geçince kesinlikle RAM'leri bir 8 GB daha alınıp 16 GB yapılmasını tavsiye ediyorum.

Bu sistemle dediğiniz oyunları rahat bir şekilde oynayabilirsiniz aşağıdada oyun testleri yer almakta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cashback ile power 433 tlye gelmiyor, 433 tl geri veriliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı