6000 TL'ye Sistem

DDR4 daha eken bence. Önümüzdeki yemeği yemeden başkasını koyuyorlar resmen. Bizimde ağzımız sulanıyor :) Şaka bir yana DDR4 için gerçekten erken. Tamam tam bir canavar ama maliyeti yüksek. İlk sistemde sizi 3-4 sene rahatlıkla taşır. İlk sistemi tercih edin derim.

Hocam ben noktadan sonra boşluk bırakmadığım için ban yedim siz ne diyorsunuz :)))
Bende tattım onun tadını :D

DDR4 daha eken bence. Önümüzdeki yemeği yemeden başkasını koyuyorlar resmen. Bizimde ağzımız sulanıyor :) Şaka bir yana DDR4 için gerçekten erken. Tamam tam bir canavar ama maliyeti yüksek. İlk sistemde sizi 3-4 sene rahatlıkla taşır. İlk sistemi tercih edin derim.
Yorumunuz için teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun inşallah.

Ama şaka bir yana İllegal Korsan vb. şeyler önermekte suç bildiğim kadarıyla :)
Hocam virgül (,) koymayı unutmuşsunuz dikkat edin :) Evet haklısınız yasak olmalı zaten bende korsana karşıyım fakat gerçekten gereğinden fazla para istiyorlar orijinal işletim sistemlerine, bu sadece Windows'ta değil yani. Yüksek maliyet olsa anlarım fakat gerçekten sadece mühendislerine para veriyor "Bill Gates". Bizden daha ne istiyor acaba? Milyar dolarlar kazanıyorlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı