600TL civarına kasa önerisi

Seçenekler ne yazık ki kısıtlı seçenekler çoğalsa rekabet artacağından fiyatlarda düşecek. Halbuki Phanteks'in yan kuruluşu Metallicgear markasının Neo, Lian li markasının Lancool gibi F/P ürünleri ülkemizde çok iyi satış yapabilir.

Be Quiet Pure Base 500 DX Modeli hakkında görüşünüz nedir?

Ben Airhawk Duo RGB almaya karar verdim arkadaşlar, gerek görselliği gerekse hava akışı gayet iyi. Yanına da ML240L almayı düşünüyorum. Alacak arkadaşlar efsane cuma indiriminden faydalanabilir.

Ben de bu kasayı sevdim. Ama malzeme kalitesi hakkında söylenenler biraz kafamı kurcalıyor.

Corsair 275R Airflow Tempered Glass Mid-Tower Beyaz Kasa Fiyatı
Siyah modeline de bakabilirsiniz kaliteli bir kasa hava akışı da iyi.

Biraz özelleştirme istiyor. Ama göze alınırsa gerçekten şahane bir kasa. Derinliği ve genişliği de çok iyi.

Malzeme kalitesi istersen Cooler Master H500'e bakabilirsin.

Benim de beğendiğim bir kasa. Ama adamlar böyle bir kasa yapmışlar ancak HDD kısmını yani alt kısmını komple kapatmamış olmaları bana göre büyük kayıp. En azından HDD kısmına kadar bari kapatsalarmış.

Screenshot_11.png

Benim de beğendiğim bir kasa. Ama adamlar böyle bir kasa yapmışlar ancak HDD kısmını yani alt kısmını komple kapatmamış olmaları bana göre büyük kayıp. En azından HDD kısmına kadar bari kapatsalarmış.

Eki Görüntüle 629545

360mmlık radyatörün sığması için orası zaten boş bırakılmalı.Eğer kastettiğin bu ise.

Geri
Yukarı