600TL civarına kasa önerisi

360mmlık radyatörün sığması için orası zaten boş bırakılmalı.Eğer kastettiğin bu ise.

Onu ayarlıyorlar. Yani hem kapalı olup hem de 360 lık sığabiliyor. Benim şu an kullandığım kasada tamamen kapalı sadece küçük bir kapak var.

939x1200.jpgcooler-master-powersiz-td500-gaming-mid-tower-kasa-beyaz-mcb-d50__0125352191138985.pngmb511-2-470-242810-290419034857-600x600.jpg

Yine de çok da kötü durmuyor gibi. :)

Screenshot_13.png

Benim de beğendiğim bir kasa. Ama adamlar böyle bir kasa yapmışlar ancak HDD kısmını yani alt kısmını komple kapatmamış olmaları bana göre büyük kayıp. En azından HDD kısmına kadar bari kapatsalarmış.

Eki Görüntüle 629545

Hocam, bu HAF 912'nin güncellenmiş hali gibi bir şey zaten. Sonrasındaki kasalarında bu bölmeyi uzattılar. Furyadan devam edildi bir nevi.

Hocam, bu HAF 912'nin güncellenmiş hali gibi bir şey zaten. Sonrasındaki kasalarında bu bölmeyi uzattılar. Furyadan devam edildi bir nevi.

Aynen sebep o olmalı hocam. Yeni çıkan modellerde buna dikkat edilmiş. Belki daha önceden düşünülebilirdi tabi bilemiyorum. Yine de şu fiyatlarda olsa belki almayı düşünebilirdim :)

Aynen sebep o olmalı hocam. Yeni çıkan modellerde buna dikkat edilmiş. Belki daha önceden düşünülebilirdi tabi bilemiyorum. Yine de şu fiyatlarda olsa belki almayı düşünebilirdim :)

H500'ü, Sahibinden üzerinden GeT bulunmayan bir ilanda bulmuştum. ARGB versiyon, 900 TL + kargo olarak yer alıyordu. Yine de gözümde büyüdü. Onun yerine Corsair 275R Airflow tercih ettim. Cidden azıcık daha ucuz olsaydı H500 niyetim çok yüksekti.

@Batina, linkte şu hatta:

Son düzenleme:
H500'ü, Sahibinden üzerinden GeT bulunmayan bir ilanda bulmuştum. ARGB versiyon, 900 TL + kargo olarak yer alıyordu. Yine de gözümde büyüdü. Onun yerine Corsair 275R Airflow tercih ettim. Cidden azıcık daha ucuz olsaydı H500 niyetim çok yüksekti.

2018'de çıkmış aslında çok da eski bir kasa değilmiş. Benim tahminim kasadan biraz kırpmak için bu yola girmişler. Çünkü H500M'de o bölüm kapalı.

10157069140018.jpg

@Batina, linkte şu hatta:

Evet az önce baktım bunu görmüştüm :) Belki aynı ilde olup elden alınabilirdi de diğer türlü güven problemi olur.

Be Quiet Pure Base 500 DX Modeli hakkında görüşünüz nedir?

Malzeme kalitesi orta-üst seviye arasında hava akışı iyi seviyede dahili üç Pure Wings 2 140 MM fanları kaliteli ama hariçten üst egzoz takviyesiyle daha iyi olur. Fiyatı biraz daha düşük olsa çok daha cazip olabilirdi. Eksi olarak gözüme çarpan tek unsur ön port USB 3.0 bir tane var ama yanında üst seviye kasalarda bulunan 3.1 Type-C Gen 2 ön portu ileriye dönük olması sebebiyle eksi durumu dengeliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı