620.000 TL altı araba tavsiyesi

Biliyorum bende E60 kullandım 3.20 sanırım kullandığım ama 5.20 farklı tabii her arabada bulunmaz.

C180 ile D-400 karayolunda birkaç fotoğraf çektim yeni ama arabadan anlamıyorsunuz Chevrolet Opel yerine Ford VW bakılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Göz ardı ettim kara listemde artık arabadan anlamayan konu sahibi arkadaşım Ford Focus Mazda ve Jetta Passat B6 bakabilirsin 620.000 TL ve üstüne rahat bulursun.

Hala M5 diyorsun... Insignia kullandın mı ayrıca hayatın boyunca? Ölüsünden bahsetmiyorum.

2009 modeli arkadaşımda vardı 0-100 fena değil ama donanım berbattı bu bütçede Alfa Romeo ve Mazda varken Insignia'nın yüzüne bakmazdım ben.

Hala konuşuyor ya beni engelle gitsin arabadan anlamıyorsun Ford Focus Mazda Alfa Romeo Jetta gibi arabalar varken Insignia diyorsun.

Göz ardı ettim kara listemde artık arabadan anlamayan konu sahibi arkadaşım Ford Focus Mazda ve Jetta Passat B6 bakabilirsin 620.000 TL ve üstüne rahat bulursun.

2009 modeli arkadaşımda vardı 0-100 fena değil ama donanım berbattı bu bütçede Alfa Romeo ve Mazda varken Insignia'nın yüzüne bakmazdım ben.

Hala konuşuyor ya beni engelle gitsin arabadan anlamıyorsun Ford Focus Mazda Alfa Romeo Jetta gibi arabalar varken Insignia diyorsun.
E60’a M3 dedin farkındasın değil mi ? Hâla üste çıkmaya çalışıyorsun.

Şu var saatte 10 Km 500 bin lira.

Dosya Ekleri

• aaaaa.jpeg
    aaaaa.jpeg
    8,6 KB · Görüntüleme: 10

Insignia'nın donanınmına nasıl laf edersin alfa önerip :D Bende 1.6T Cosmo mevcut. Sürücü ve yolcu koltuğu elektrikli, sürücü hafızalı. Ön koltuklar ısıtmalı. 4 tekerde bağımsız elektrikli süspansiyon mevcut. Otomatik far, silecek vs yazmıyorum bile. AFL denilen bir sistem var daha önceden duydun mu bilmiyorum bir araştır istersen. Infinity 9 hoparlörlü ses sistemi, elektrikli el freni, navigasyon, recaro koltuk vs vs gibi bu saydığın diğer araçlarla alakası olmayan bir araç insignia.

Jetta tabii ki üstün Insignia alınmaz hala konuşmayı bırakmadın moderatör olsam seni araba konularından banlardım.
Moderatör olsaydım seni multi hesap açtığın için banlardım. E60’a M3 diyen, C>D segment diyen ve konusa rezil olan birisi hâla nasıl konuşuyor ?

Geri
Yukarı