620.000 TL altı araba tavsiyesi

Insignia'nın donanınmına nasıl laf edersin alfa önerip :D Bende 1.6T Cosmo mevcut. Sürücü ve yolcu koltuğu elektrikli, sürücü hafızalı. Ön koltuklar ısıtmalı. 4 tekerde bağımsız elektrikli süspansiyon mevcut. Otomatik far, silecek vs yazmıyorum bile. AFL denilen bir sistem var daha önceden duydun mu bilmiyorum bir araştır istersen. Infinity 9 hoparlörlü ses sistemi, elektrikli el freni, navigasyon, recaro koltuk vs. Gibi bu saydığın diğer araçlarla alakası olmayan bir araç Insignia.

Alfa Romeo önerirken 2008-2012 diyorum Insignia yetersiz araba.

Moderatör olsaydım seni multi hesap açtığın için banlardım.

Multi hesap benim değil zaten hesabı kapattım sıkıntı yok eski hesabımdı giriş yapamamıştım bunu açtım araba konularından uzak dur lütfen.

Banane hocam o konudan, ben ingsinia'nın neden yetersiz ve alınmaması gereken bir araç olduğunu öğrenmek istiyorum. Passatta olup bunda olmayan ne var mesela?

Banane hocam o konudan, ben ingsinia'nın neden yetersiz ve alınmaması gereken bir araç olduğunu öğrenmek istiyorum. Passatta olup bunda olmayan ne var mesela?
Opel parçası bulunmuyormuş. (PSA Grubun parçalarını nasıl bulamıyorlarsa.) 1 ay beklemişler parça için. (Kısa bir süre.)

Temizi sanayiye sokmaz hocam. Ben olsam E46 alırdım masrafına da uğraşırdım genç adamım sonuçta. Anlaşılan siz aileye alıyorsunuz, o yüzden temiz Honda üzmez.
Aynı kafadayız bu sebeple 46 325Ci sahibi oldum. Masrafına uğraşsan da yarın ne çıkaracağı belirsiz maalesef :D akıllı değilim ama aşığım maalesef.

2005-2006 model "temiz" hoda Civic VTEC 2 olan kasa.
Yani o fiyata 2016 100 bine bile gelmemiş tertemiz astra sedan vs. bulabilecekken gidip kekoşların 600 yazdığı 20 yaşında 250 bini geçmiş vtec 2 mi alsın gerçekten?

Accord benzin ile 4-4.5 civarı yakıyor. LPG ile 2-2.5₺ yakıyor. 2.0 atmosferik bir araç bence gayet iyi.
Anlayamadım. Accord bu değerleri uzun yolda 130km sabit hızda bile yakmıyor. 4-4.5 civarından kastınız 100km de yaktığı litre mi?

Hocam konu ayrı Mercedes'in yakıt masrafı inanılmaz fazla bir arabada bu kadar yakar mı dedirtiyor 1.000.000 TL'ye kadar Mercedes alınmaz.
Ne kadar yakıyorda inanılmaz fazla diyorsunuz?

Ben de 2019'da transporterın katlanır aynası için 25 gün bekledim, ben de vw'yi kötüliyim bu mantıkla. İnanılmaz gerçekten.
Dostum bu çocuk troll mü çözemedim ama tam bir otomobil cahili. Bu çocukla 15 farklı konuda tartışmışımdır inanki bilgi seviyesi arabaların sadece 4 tane tekerinin olduğu. Gram teknik bilgisi yok. Arabalar hakkında hiçbir şey bilmiyor ama üzücü olan çok teknik bilgisi varmış gibi konuşuyor. Asla bilmediği şeyin doğrusunuda kabullenemiyor. Sadece kendi dediği doğru.

200 bin tl bütçede masrafsız araba arıyorum diyen adama 87-90 model bmw mercedes öneren bir tipten bahsediyoruz. Birde millete moderatör olsam seni otomobil forumundan banlardım diyor :D Gerçekten çok farklı bir tipleme.

Hocam sizin hatanız bence hala Okaner'i kendi haline salmamanız :D.
Kesinlikle öyle. Otomobil forumunda teknik ve bilgi olarak dehşet seviyede kötü. Okuyup öğrenmek yerine doğru bildiği yanlışlarıda diretip gereksiz bir antipati yaratıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı