68 TL'ye Type C Hub Almak - Hub incelemesi

Bugün size Aliexpress'ten nasıl 68 TL'ye Type C adaptör aldığımı anlatacağım ve aldığım adaptörü inceleyeceğim.
Öncelikle Plati.ru üzerinden Aliexpress kuponu satın aldım.
Bana maliyeti 1 dolar oldu ve bana bir hesap yollandı içinde kupon bulunan. Hesaba giriş yaptığımda böyle bir kupon ile karşılaştım.

Ekran Resmi 2021-04-14 10.49.15.png

Ardından kaliteli bir Type C Hub arayışına koyuldum ve bu ürünün 7 in 1 Silver modelinde karar kıldım ve siparişimi verdim.

Ekran Resmi 2021-04-14 10.44.08.png

4 Nisan tarihinde siparişimi verdim ve bugün(14.04.2021) tarafıma ulaştı. Ürüne 20.22 TL vergi çıktı.

Ürünün kutusu ve kendisi bu şekilde.

20210414_103812.jpg
20210414_103759.jpg
20210414_103750.jpg

Vergi kısmı :

20210414_105800.jpg

Ürün 100W PD desteği ve USB 3.1 Gen1 desteği ile geliyor ki bana yeterli. Type C girişi sadece şarj için data özelliği yok. Tüm portları test ettim ve sorun yaşamadım.

Sonuç olarak 40 TL ürünün kendisi, 7 TL kupon ve 20 TL vergi ile 67-68 TL civarında bir fiyata geldi. Geçen sene N11 üzerinden ucuz olsun diye bir 160 TL civarında Hub satın almıştım ve bazı sorunları vardı. USB girişleri 2.0 idi ki aldığım yerde 3.0 yazıyordu bundan kaynaklı bana aşırı derecede sorun olmuştu. Bu ürün vadedilen tüm özellikleri veriyor. Kafamda 400-500 TL'ye kaliteli bir Hub alma düşüncesi varken kuponu görünce bir deneyeyim diye riske girdim ve durumdan mutlu çıktım.

Bir sorunuz var ise cevaplamak isterim, okuduğunuz için teşekkür ederim.

Cep telefonuna klavye mouse bağlanıyor mu bu cihaz ile?

Cep telefonuna klavye mouse bağlanıyor mu bu cihaz ile?
Muhtemelen evet. Şu şekilde test ettim, Elimde görüntü aktarımını desteklemeyen Xiaomi Mi Max 2 vardı onunla test ettim şimdi. Klavye Mouse çalıştı.

Kupon aldığınız siteyi anlatır mısınız hocam.
Üstte linkini atmıştım, anlatayım elbette. Satın alma kısmına girin oradan Turkish Bank Card seçeceğini seçin ve ödeme yapın. Girdiğiniz E-posta ile size Digiseller adlı siteye giriş yapmanız isteniyor. Oraya girdiğinizde hesabın detayları gözüküyor.

Hocam kuponu aldığım siteden mail geldi . Aliexpress'ten ürünü satın almaya geldiğimde kupon Türkiye'de kullanılmamaktadır yazıyor. Satıcı'ya yazdım ama cevap vermedi. Sizde böyle bir durum olmadı mı?

Geri
Yukarı