6900 XT vs 3070

Hocam kimsenin sizin fikrine bir şey dediği yok, ortaya attığınız fikri savunamıyorsunuz sadece. Kimse size "AMD'yi önereceksin ulan" gibisinden bir şey söylemiyor. Soru soruyoruz, başka başka cevaplar veriyorsunuz. Sonra da "başka fikir söyleyemez olduk" diyorsunuz.
Hocam 3 kart kullandım 3 ü de beni hayal kırıklığına uğrattı diyorum bu bence gayet yeterli bir sebep Nvidia kullanmak için. Bu size yeterli gelmiyorsa o sizin derdiniz artık. Üst üste kullandığınız 3 kartta sorun yaşayın sonra bana 4. Kartın savunmasını yapabiliyorsanız yapın. Amenna.

Hocam 3 kart kullandım 3 ü de beni hayal kırıklığına uğrattı diyorum bu bence gayet yeterli bir sebep Nvidia kullanmak için. Bu size yeterli gelmiyorsa o sizin derdiniz artık. Üst üste kullandığınız 3 kartta sorun yaşayın sonra bana 4. Kartın savunmasını yapabiliyorsanız yapın. Amenna.
Nvidia karta daha yeni geçmişsiniz sorun çıkartmayacağı ne malûm?

Ne sorunu yaşadınız? Nasıl bir şey söyleyeceğinizi merak ediyorum da. Ne deseniz inanmayacağız hocam, boşuna çabalamayın. Bir de o kullandığınız 3 kart neler?

Hocam 3 kart kullandım 3'ü de beni hayal kırıklığına uğrattı diyorum bu bence gayet yeterli bir sebep NVIDIA kullanmak için. Bu size yeterli gelmiyorsa o sizin derdiniz artık. Üst üste kullandığınız 3 kartta sorun yaşayın sonra bana 4. kartın savunmasını yapabiliyorsanız yapın. Amenna.

Pekala hocam, boş tartışmanın anlamı yok anlaşılan. Umarım bir daha ki sefere zaten hatalı driverları olduğunu bildiğiniz 3 kartı art arda satın almazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı