6900XT ekran kartı tercihi

Aksamov

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler.

Birkaç gün önce XFX'in merc 319 6900XT Black ürününü satın aldım, 16500 liradan. Ancak ertesi günlerde Sapphire 6900XT Nitro+ SE 16000 liraya indi, ayrıca MSI RX 6900XT Gaming Z Trio da 17500 liraya geldi. Görsellik açısından kaygım olduğundan, iade gerçekleştirip Sapphire almak istiyorum. Ancak performanslarının kıyaslarında pek çok yerde pek çok farklı yorum gördüm. Hangisi, niçin tercih edilir/edilmez?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler.

Birkaç gün önce XFX'in merc 319 6900XT Black ürününü satın aldım, 16500 liradan. Ancak ertesi günlerde Sapphire 6900XT Nitro+ SE 16000 liraya indi, ayrıca MSI RX 6900XT Gaming Z Trio da 17500 liraya geldi. Görsellik açısından kaygım olduğundan, iade gerçekleştirip Sapphire almak istiyorum. Ancak performanslarının kıyaslarında pek çok yerde pek çok farklı yorum gördüm. Hangisi, niçin tercih edilir/edilmez?

Bence MSI alın.

Hocam ne yaşadınız da AMD'den soğuttu merak ettim.
Haftada 2-3 kez sorun çıkardı. Görüntü gitti. Bu konuyla ilgili de forumda konular açmıştım. Tabi sadece 1 ekran kartıyla yargılamak doğru olmaz. Ben sadece yaşadığım şeyi söylüyorum. MSI varken XFX almak bence saçma olur.

Ürünü açmış kullanmışsınız, üründe bir hata yoksa sırf model değiştirmek için iade etmek bana yanlış geliyor. Kullandığınız model de gayet iyi. O ürün tekrar birisine satılacak sonuçta illa ki. Siz, size paketi açılmış ve kullanılmış ürün gelsin ister miydiniz?

Geri
Yukarı