Altılı Masa, Ortak Politikalar Metni'ni açıkladı.

Bunlar da aynı AMD ekran kartlarında çıkan Wattman hataları gibi arada bir bu tür konularda hortlayıp duruyorlar. 😊

Aynen, bana şuradan bir touch Blue alsana.

Marlbro touch Blue sigara fiyatı 35TL kendin alamadığın için böyle yazdığına %100 eminim bu arada AKP'nin mitinglerinde başınıza fırlattığı çay bile fazla size.

Nöronlarımda bir sorun var sanki, Herhalde zihinsel engelli gibi hiçbir b*k anlayamıyorum acaba terör bitirilecek vaatlerde yer alıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maddeleri okumadığın o kadar belli ki. Maddeler ülkenin yararına olacak ve uygulanırsa refahı arttıracak maddeler. Bunları beğenmemek için ya ülkücü ya da AKP'li olmak gerek.
CHP falan ne zaman söz verdiği şeyleri yaptı. Ben de diyorum ki ülkemizin ekonomisi Amerika'nın 10 katı olacak diyorum.

Millet ittifakı vaatleri: TÜİK istatistiklerinin düzenli biçimde kalite ve güvenilirlik kontrolüne tabii tutulmasını zorunlu hale getireceğiz. Yolsuzlukla elde edilen ve yurt dışına kaçırılan gelirleri geri almak üzere "malvarlıklarının geri alınması ofisi" kuracağız.

CHP falan ne zaman söz verdiği şeyleri yaptı. Ben de diyorum ki ülkemizin ekonomisi Amerika'nın 10 katı olacak diyorum.
AKP'yi kastediyorsanız bu gidişatla rüyamızda bile zor olur.

Umarım bu cehennemden bir an önce kurtuluruz. Tek dileğim bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı