Altılı masa toplantı sızıntıları

@izmirkartali ver gazı oh yine RTE'in kazanmasını istiyorsun demek devam bu akla!

Sanırım hükümete çalışıyor bazı kesim isterek veya istemeyerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@izmirkartali ver gazı oh yine RTE'in kazanmasını istiyorsun demek devam bu akla!
Tamam usta, madem Erdoğancı değilsin, hediyem olsun;
Müsaitsen şimdi, değilsen gündüz dinle:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@izmirkartali ne oldu hocam özgür bağımsız ve düşünce konuşurken bir kesim bulamayınca videolar mı bulmaya başladın 🤣 Sıkıntı yok bu millet ikisine de hesap sorar. Bu gece Mahsur Yavaş veya İmamoğlu deseydi en mutlu gecesi olurdu. AKP kesimin bile çoğu dönebileceği güçlü isimlerdi. Halk hep bu ikiliyi konuşup sen inada inat yine krizi fırsata çevirip koltuk sevdalığı olursa halkı hiçe sayarsın! Kendisini dinleyen insandan ne hayır gelir? Demek ki muhalefette kalmayı çok istiyor KK bu sorumluluğu alamayız demek oluyor ki zaten RTE kadar mülküyeti varmış ne yapsın değil mi ülkeyi yönetip halkı dinlemeyi?

Başladı yine bak. Sen de kk olduğunu ülkeyi önemsemediğini söyle de bilelim. Adam kendini düşünüyor ne ülkesi yav bu kadar ak troller gibi CHP kk troller olmayın. Bu forumda benim geçmişime bak hele hiç o dediğin kişiler gibi savunan mıyım ben tarafsızım.

41nOx_1664202852_7692 (1).jpg

Bende aday olsun istemem fakat karalamaya da izin vermem.

karalamaya da izin vermem.
Doğrusunu konuşuyoruz da ne yapalım. SGK batıran, kaç seçim kaybetmiş halkın hiçe saydığı bir insanı da desteklemek kötülük demektir! İkinci seçim hakkı olur düşünüyordum en kötü o da gitti. En azından ikisine de vermeyelim de biri seçilip beddua ederse ileride hak geçmesin.

@SunSet hediye dedim.
Siyaset her yerde ama her zaman kuru sözle de olmuyor. Müzik zevkine de uyuyorsa tadını çıkar. Gürültülü müzik dersen de canın sağolsun. Ama yine de sesini kısarak da olsa dinlemeni öneririm.
İyi geceler, iyi sosyaller. Gündüz devam ederiz yine. ;)

@izmirkartali ben diyeceğimi dedim iki tarafta da anlamayan kesim çok o yüzden bu ülkeden bir umut olmayacağı kesin bu ikili kafalar temizlenmediği sürece bu kadar fanatik olmayın sadece. Yeni isimler yeni umut demektir!

@izmirkartali ben diyeceğimi dedim iki tarafta da anlamayan kesim çok o yüzden bu ülkeden bir umut olmayacağı kesin bu ikili kafalar temizlenmediği sürece bu kadar fanatik olmayın sadece. Yeni isimler yeni umut demektir!
Yahu bir uyuyalım arkadaş. Orta yaşlı, sabah mesaiye başlayacak adama takılıp durma bu kadar.

Hâlâ aynı şeyleri tekrarlamak zorunda kalıyorum.
Gençleşme için Bay Kemal'in CB adaylığı bir fırsat. CHP'de aktif siyasette gençleşmenin önünü açabilir.
AKP'de de RTE aday olursa kaybeden taraf bir daha siyasete dönemez.
Kazanan Bay Kemal olacağına göre ikisi de siyasete dönemez ve AKP de en fazla bir sonraki seçimde yok olur gider.

İyi geceler, sonraki cevaplar sabaha artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı