7 bin 500 Sözleşmeli Erbaş Alınacak!

Satanachia

Decipat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Social Media Marketing
Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı'na 7 bin 500 sözleşmeli uzman erbaş alınacağını duyurdu.

Resmi gazetede yayınlanan ilan için başvurular, 12-26 Eylül tarihleri arasında internet üzerinden yapılacak.

Detaylar

Son düzenleme:
Orası ana ocağı değil kötüde davranırlar iyide vatan sevgisi isteyen bir iş parası için gidene göre değil.

Zaten bende gönülden gidenler için lafım yok dedim. Anne tarafım full asker ondan az çok biliyorum. En yakın çocukluk arkadaşımda Uzman Çavuş hak ettiği değerin gramını vermiyorlar.

@qweqweee çoğu kişi mecbur kaldığı için gidiyor.

Tabii ki de öyle çoğu kişide yapamayıp istifa etmek istiyor. Sözleşmeyi iptal etmek bunda var mı bilmiyorum ama geri ödeme çıkıyordu.

İşçi olmaktan iyidir.

Ben güvenlik görevlisiyim. Arkadaşım 3 senedir Suriye'de görev yapıyor. Çok güzel para kazanıyor ama psikolojisi mahvolmuş şekilde. Yanında çok şehit verdi ve oralar da hayat yok. Burada az kazanıp özgür olmakta var.

Zaten bende gönülden gidenler için lafım yok dedim. Anne tarafım full asker ondan az çok biliyorum. En yakın çocukluk arkadaşımda Uzman Çavuş hak ettiği değerin gramını vermiyorlar.

Tabii ki de öyle çoğu kişide yapamayıp istifa etmek istiyor. Sözleşmeyi iptal etmek bunda var mı bilmiyorum ama geri ödeme çıkıyordu.

Ben güvenlik görevlisiyim. Arkadaşım 3 senedir Suriye'de görev yapıyor. Çok güzel para kazanıyor ama psikolojisi mahvolmuş şekilde. Yanında çok şehit verdi ve oralar da hayat yok. Burada az kazanıp özgür olmakta var.
Arkadaşının yerinde olmak için neler vermezdim. Askerde Suriye sınırındaydım param herşeyim vardı terhis olurken ağlayarak geldim. Şimdi inşaatlarda hamallık yapıyorum. Kimse elindeki nimetlerin kıymetini bilmiyor.

Geri
Yukarı