7 yıl aradan sonra LoL'e başlanır mı?

KremJanti

Hectopat
7 yıl aradan sonra tekrar başlamayı düşünüyorum. Bırakmamın sebebi üniversite sınavıydı cartıydı curtuydu. Plat elodaydım ve Türkiye Fiora 27.idim yani hayatsız gibiydim. Tekrar başlamak istiyorum fakat gördüğüm kadarıyla oyun çocuksu animemsi bir tarz almış. İpucu bilgi verecek var mı şu şu değişti diye?

7 yıl aradan sonra tekrar başlamayı düşünüyorum. Bırakmamın sebebi üniversite sınavıydı cartıydı curtuydu. Plat elodaydım ve Türkiye Fiora 27.idim yani hayatsız gibiydim. Tekrar başlamak istiyorum fakat gördüğüm kadarıyla oyun çocuksu animemsi bir tarz almış. İpucu bilgi verecek var mı şu şu değişti diye?

Bırakmışken başlamayın.

Bence başlamayın sarmıyor 4 yıl aradan sonra oynamaya başladım beni sarmadı siz bilirsiniz yine de.

Bende fiora main olarak başlamanı önermem 2.5 sene oldu başlama niyetinde değilim.

Şu an oynayanların %90ı tekrar başlamanızı önermez bende dahil (2014'ten beri oynuyorum).

Geri
Yukarı