LoL'e başlanır mı?

Oyun fazla değişti ve eski tadı yok. Bence başlanmaz. Küfür falan edenleri mute atıp geçebilirsin. Troller pek gelmesin diyorsan TR de oynama.

Millet lolü bırakmalı mıyım? Diye düşünüyor siz tam tersi başlamalı mıyım diyorsunuz.

Tabi ki de hayır. Vaktinizi kaliteli güzel bir oyun ile değerlendirin, oyun oynayacaksanız.

Ben öneririm. Özellikle benim gibi evde canı sıkılan biriysen mükemmel bir oyun. Sıkıldığımda giriyorum 2 3 saat keyifli zaman geçiriyorum yani. Kazandığımda kaybettiğim de oluyor ama önemli olan eğlenmek.

Öncelikle selam, başlıkta da dediğim gibi sizce LoL'e başlamalı mıyım? Normalde oyunu sevmezdim hiç oynamama rağmen. Fakat videolarını izleyince bir oynama isteği geldi. Sizce başlamalı mıyım?

Sakın ama sakın başlama. 8 yıldır oynuyorum geçen ay bıraktım mentalim, psikolojim, fiziğim her şeyim iyileşti.

Üsteki arkadaşların aksine oyunu 2014 yılından beri oynayan biri olaraktan bir kaç tavsiye vermek istiyorum. Oyun tartışmasız dünyanın en iyi MOBA oyunudur. Sürekli güncel tutulup güzel animasyonlarla kitlesini bu yönden memnun eder FAKAT oyunun kitlesi berbat. Türkiye sunucundan oyuna başlarsan muhtemelen sohbet kısmında konuşmalar "Allah'a küfür , çocuk eş dost hatta afedersiniz doğmamış bebeğinize küfür, Din , dil , ırk tüm maneviyata küfür. Hatta açıkçası bu gece öylesine ranked atayım dedim karşıma şeriatçı biri geldi Atatürk'e küfür ediyor üstelik ismi de Atatürk ve düşüncesine hakaret edercesine. Yani size sadece küçük bir tavsiye vermek istiyorum. Eğer arkadaşlarınız yoksa ve tek oyuna başlamayı düşünüyorsanız Türkiye sunucusunda oyunu oynamayın. Eu west sunucusunda da oyunu oynamayın. Tavsiyem dilini bilmediğiniz bir sunucuda oyunu oynayın Örneğin Rusya. Ya da Ben illa Türkiye sunucunda oynamak istiyorum diyorsanız MUTLAKA ama MUTLAKA genel sohbet ve takım sohbetinizi kapatın takım ile iletişimi kesin. Hiç yazmadan iyi oynayan biri bile oyun sonu size küfür edip sizin moralinizi bozabilir üstüne hiç bir yaptırım almadan oyun oynamaya devam edebilir.

OH NE YAZDIM BE.

Üsteki arkadaşların aksine oyunu 2014 yılından beri oynayan biri olaraktan bir kaç tavsiye vermek istiyorum. Oyun tartışmasız dünyanın en iyi MOBA oyunudur. Sürekli güncel tutulup güzel animasyonlarla kitlesini bu yönden memnun eder FAKAT oyunun kitlesi berbat. Türkiye sunucundan oyuna başlarsan muhtemelen sohbet kısmında konuşmalar "Allah'a küfür , çocuk eş dost hatta afedersiniz doğmamış bebeğinize küfür, Din , dil , ırk tüm maneviyata küfür. Hatta açıkçası bu gece öylesine ranked atayım dedim karşıma şeriatçı biri geldi Atatürk'e küfür ediyor üstelik ismi de Atatürk ve düşüncesine hakaret edercesine. Yani size sadece küçük bir tavsiye vermek istiyorum. Eğer arkadaşlarınız yoksa ve tek oyuna başlamayı düşünüyorsanız Türkiye sunucusunda oyunu oynamayın. Eu west sunucusunda da oyunu oynamayın. Tavsiyem dilini bilmediğiniz bir sunucuda oyunu oynayın Örneğin Rusya. Ya da Ben illa Türkiye sunucunda oynamak istiyorum diyorsanız MUTLAKA ama MUTLAKA genel sohbet ve takım sohbetinizi kapatın takım ile iletişimi kesin. Hiç yazmadan iyi oynayan biri bile oyun sonu size küfür edip sizin moralinizi bozabilir üstüne hiç bir yaptırım almadan oyun oynamaya devam edebilir.

OH NE YAZDIM BE.
Elinize sağlık hocam.

Ben 2013 yılında sezon 3 zamanlarında başlamıştım. 2018 yıllarına kadar oynadım. Yaklaşık 5 sene sonra oyuna tekrar başlayayım dedim nostalji niyetine.

Döndüğüme pişman oldum :D elbet oyunun sistemi, itemler şu bu değişmesinden bahsetmiyorum. Değişim kaçınılmaz sonuçta ama oyun kitlesinin berbat halde olduğunu fark etmem uzun sürmedi.
Yapay zekaya karşı olan maçta (evet yapay zeka dereceli falan da değil) bir karakter anlık saldırmadım diye ana bacı küfür yedim. Ben artık milletin oyun oynamaktan ziyade küfür etmek için oyuna girdiğini düşünüyorum.

Başla diyecek birini bulamazsın...

Yerine düzgün bir oyun bulursam anında sistemden sileceğim. bu oyunun en iyi tarafı p2w ve hile olmaması idi.. şu sıralar çok hile var.. meta çok dengesiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı