70.000 TL 20 Adet Bilgisayar Önerisi

alanya2015

Centipat
Merhabalar,
İnternet kafemizi yenileyeceğiz 70.000 TL bütçemiz var 20 adet oyun bilgisayarı lazım. Son çıkan oyunları oynatabileceğimiz bir sistem önerebilir misiniz?
Kasa görüntüsünün bir önemi yok yani kasalar aşağıda kapalı kaldığından dolayı ışıklar falan önemsiz en ucuzu olabilir. Önemli olan oyuna yönelik olması.
Alacağım bilgisayarları 8-10 yıl değiştirmeyi düşünmüyorum.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
20 bilgisayar için 70.000₺ bütçe, bilgisayar başına 3500₺ eder. O fiyata 8-10 imkansız gibi bir şey. 7000₺ ile 10 bilgisayar almak daha iyi olur ayrıca 6 7 yıl götürür. Elinize para geçince bi 10 tane daha alabilirsiniz.

Göz atmanızda fayda var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

70000TL'ye kesinlikle 10 tane sistem alsanız daha sağlıklı olacak gibi sonrasında internet Cafe'nin iş yapıp yapmadığına bağlı olarak daha fazla bilgisayar alınabilir veya bilgisayarlar elden daha rahat çıkartılabilir diye düşünüyorum.

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim o halde sorumu şöyle değiştireyim, 70.000 TL bütçeyi geçemiyorum malesef fakat 20 makina kurmalıyım, o halde 70.000 Tl bütçe ile yapabileceğimin en iyisine hangi özellikteki makinalar da yapabilirim.
Not: bildirmeyi unuttum ekran+mause+klavye gibi bileşenler var sadece kasa toplanacak.

Saygılarımla...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı