70.000 TL bilgisayar toplama

Bütçe
70000
Aynen öyle hocam, OLED ülkemizde çok pahalı, standart hale gelene kadar dediğiniz gibi IPS'den şaşmamalı.

Çizgiler eskisi gibi kesin değil, IPS VA'ya göre daha iyi renk ve gecikme değeri sunuyor, OLED alınmadıkça (ki çok pahalı)IPS'den şaşılmamalı.

Bir yerde okuduğum için önermiştim VA panel oyun için daha iyi olur diye o yüzden önerdim ama sanırım IPS daha mantıklı OLED almak da gereksiz şu an için ileride değiştirebilirim fiyatları düştükten sonra sistem önerileriniz için de tekrar teşekkür ederim hepsini not ettim.

Bir yerde okuduğum için önermiştim VA panel oyun için daha iyi olur diye o yüzden önerdim ama sanırım IPS daha mantıklı OLED almak da gereksiz şu an için ileride değiştirebilirim fiyatları düştükten sonra sistem önerileriniz için de tekrar teşekkür ederim hepsini not ettim.
Ya yanlış bir yerden okumuşsunuz ya da karıştırıyorsunuz.
Hiçbir yerde VA oyun için daha iyi denmez, IPS her alanda çok daha önde.

Bu sistem atılan bütün sistemleri havada kadara kapar.

Hakkını yememek lazım hatırlarsan benim 100K'ya topladığım sistemi seninle beraber topladık. Güzel parçalar.

Arkadaş Intel sistem istiyor.

@Tadashi00

Bu kasaya 420 soğutucu sığmaz enfazla 360 destekliyor.

Böyle bir sistem için IPS monitör çok mantıklı durmuyor bana sizce problem yaratmaz mı?

Ne alaka?
Bende 2 k kullanıyorum asıl böyle sisteme 1080 monitör kullanmak mantıklı değil düşük kalırsa darboğaz durumuda olur sonra pişman olursun. Ben konu açtığımda bu kadar yardım eden çıkmamıştı herkesi iyi dinle değerlendirme yap.

Son düzenleme:
Hakkını yememek lazım hatırlarsan benim 100K'ya topladığım sistemi seninle beraber topladık. Güzel parçalar.

Bu kasaya 420 soğutucu sığmaz enfazla 360 destekliyor.

Ne alaka?
Bende 2 k kullanıyorum asıl böyle sisteme 1080 monitör kullanmak mantıklı değil düşük kalırsa darboğaz durumuda olur sonra pişman olursun. Ben konu açtığımda bu kadar yardım eden çıkmamıştı herkesi iyi dinle değerlendirme yap.

Hocam o sistem 100k değildi yanlış hatırlamıyorsam 6900XT değil miydi?

Bu kasaya 420 soğutucu sığmaz en fazla 360 destekliyor.
Nasıl desteklemiyor? QP bile özellikler bölümünde açık açık belirtmiş.

Nasıl desteklemiyor? Qp bile özellikler bölümünde açık açık belirtmiş.

Senin attığın lintekine baktım sitesine girip bakmakla araştırmak la zamanım yok.Varsa hayırlı olsun.Al kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı