70.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
70.000
Ben şimdi 90 95 derece bir oyun testi atsam normal diyeceksin. Belli ki ASUS fanısın. Ben Turbo'yu kapatıp oyun oynarım. CPU ve GPU bu şekilde 75 üstü benim için sıcaktır.

Yahu benim ASUS fanı olduğumu nereden çıkardın? İzlediğim testlerde sorun göremediğim için sizin hangi incelemeleri izlediğinizi merak ettim. CPU 75 üstü senin için sıcaksa zaten her laptop sıcaktır. Altında çalışan bir cihaz yok zaten.

Önerdiğiniz cihazlar için öncelikle çok teşekkür ederim. Tek tek inceledim

Ancak şöyle bir gerçek var; bu bilgisayarlar bu kadar düşük özellikle bu parayı haketmiyorlar. Adam 16 GB RAM koymuş, 4060, Fredoos ve benden 70 bin istiyor. Böyle saçmalık olamaz. PC piyasası araba piyasasını bile sollar. Evet monster hakkında hergün tonlarca kötü yorum görüyorum ama adamlar Tulpor modeline 32 GB RAM, 1 TB hafıza, 4060, İ7 13H, ve windows 11 Home ile 48 bin...Ya parama gereksiz yere kıyacam ya da kumar oynayıp monster alacağım. Zaten insanları ikilemde bırakan da bu değil mi? Monsterin fiyatı cezbediyor ve insanları aşırı düşündürtüyor.

Zaten insanları ikilemde bırakan da bu değil mi? Monsterin fiyatı cezbediyor ve insanları aşırı düşündürtüyor.
Pek de öyle değil hocam. 44 bin TL verip Monster almayın bunu alın bari.

Pek de öyle değil hocam. 44 bin TL verip Monster almayın bunu alın bari.
Acer de iyi duruyor gerçekten...Allahımmmmm kafam allak bullak oldu. Şimdi de bu ikisi arasında gidip geliyorum. Bari siz söyleyin hangisini alayım. Yemin ederim kafayı yicemm..Ne zormuş bir pc almak..

Ben sabah 9 akşam 5 çalışan biriyim. Akşamları arada film izliyecem, internette makaleler okuyacam. Ve bunun yanında en büyük hobim Adobe Photoshop CS6 üzerinde videolar ve fotoğraflar düzenleyecem. Bir de arada LOL vb. oyunlar oynayacağım. Şimdi ben hangisini alayım? Direk "şunu al" deyin, alacağım hemen..

Acer de iyi duruyor gerçekten...Allahımmmmm kafam allak bullak oldu. Şimdi de bu ikisi arasında gidip geliyorum. Bari siz söyleyin hangisini alayım. Yemin ederim kafayı yicemm..Ne zormuş bir pc almak..

Ben sabah 9 akşam 5 çalışan biriyim. Akşamları arada film izliyecem, internette makaleler okuyacam. Ve bunun yanında en büyük hobim Adobe Photoshop CS6 üzerinde videolar ve fotoğraflar düzenleyecem. Bir de arada LOL vb. oyunlar oynayacağım. Şimdi ben hangisini alayım? Direk "şunu al" deyin, alacağım hemen..
Attığım Asus ROG Strix G16 RTX 4070 modelini alın.

Geri
Yukarı