70 lira dolandırıldım ne yapabilirim?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bir oyun hesabı alacaktım. Sonra anlaştık satıcıyla ilk o verdi bende ona parasını verdim 1 gün sonra hesabının şifresinin değiştiğini öğrendim. Artık hiçbir şekilde giremiyorum ve 70 liram yok. Buna karşılık herhangi bir şey yapabilir miyim?

Oruç değilseniz su içebilirsiniz. Oruçluysanız iftarda içebilirsiniz. Soğuk olmasını tavsiye ederim. Kısacası soğuk su için. Bir daha da hesap alım-satımı yapmayın.

Arkadaşlar bir oyun hesabı alacaktım. Sonra anlaştık satıcıyla ilk o verdi bende ona parasını verdim 1 gün sonra hesabının şifresinin değiştiğini öğrendim. Artık hiçbir şekilde giremiyorum ve 70 liram yok. Buna karşılık herhangi bir şey yapabilir miyim?

Ben de bu şekilde 40TL dolandırıldım elinden bir şey gelmez. Dava açabilirsin ama 40TL için değeceğini düşünmediğimden ben uğraşmadım.

Hesap alım satımı gibi saçma bir sistem yok adam ş*refsizse günümüzde hesap kurtarma seçenekleriyle çok rahat bir şekilde hesabı geri alabilir geçmiş olsun.

70 lira çok bir şey değil gibi ama ben ailemden hiç harçlık almıyorum. O 70 lira benim 5-6 ayda biriktirdiğim ailem ekmek almaya gönderirken döndükten sonra para üstünü cebime attığım paramdı.

Geçmiş olsunyapabileceğin hiçbir şey yok, soğuk su iç.

Geri
Yukarı