700 TL klavye önerisi

Emre2112

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 700 TL bütçem var buna göre tuşları %100 klavye önerir misiniz normalde Rampage KB R66 alacaktım bir sorayim dedim.

Mekanik klavye mi olsun?

Bu klavyeyi alma bende kullanmıştım aynı modelini ışıklandırması çok az ve tuşların üzerindeki harfler siliniyor.

Bütçeyi biraz artırıp XPG Summoner mini RGB kablolu klavye alabilirsiniz.

Bu fiyat bandında mekanik isterseniz eğer %65 klavye alabilirsiniz. İkinci bilgisayarım için aldım oldukça memnunum.

Bütçeyi biraz artırıp XPG Summoner mini RGB kablolu klavye alabilirsiniz.

Güzel klavye ama bu sanırım 70'lik numpadi olsa iyi olurdu.

Bu fiyat bandında mekanik isterseniz eğer %65 klavye alabilirsiniz. İkinci bilgisayarım için aldım oldukça memnunum.

Numpad olan bir klavye oneriniz var mi?

GTA 5 oynarken num tuşları ve ok tuşları olmadiğı için zor olmaz mı?

Rampage klavye ve kulaklık almıştım. Kulaklıkda RGB aydınlatma bozuldu, klavyede bağlantı gidip geliyordu. Rampage'e pek sıcak bakmıyorum.

Rampage klavye ve kulaklık almıştım. Kulaklıkda RGB aydınlatma bozuldu, klavyede bağlantı gidip geliyordu. Rampage'e pek sıcak bakmıyorum.

Bu markalar zaten ilk 6 ay garanti süresini kusursuz tamamlarlar garanti bitimce bir şekil kendilerini imha ediyorlar bir türlü çözemedim bu markayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı