700 TL klavye önerisi

Bütçe
600-700
Alanların yarısı problem yaşadı diğer yarısı henüz yaşamadı diye ürünü tavsiye mi ediyorsunuz? Bunlar ürünü kullanmayanların yorumları değil, direkt ürünün kendi yorumlarında çöp diyor kullananlar zaten. Yakında 700TL çöp olunca bu yorumunuzu hatırlarsınız umarım, millete dandik ürün tavsiye etmeyin. Bu bütçede markasız mekanik klavyedense markalı membran klavye çok daha mantıklı, ya da AK680 bakılabilir bütçe az artarsa.
Millete dandik ürün tavsiye etme değil kendi aylardır kullandığım bir üründen bahsediyorum. Ayrıca TL'nin bu kadar değer kaybettiği bir dönemde 600 TL'ye switchli yüzde 60lık bir klavye bulmayı nereden düşünüyorsunuz? Yorum kısmına gelince de ben hiç kötü yorum görmedim. Aldığım satıcıyla da alakalı olabilir. Klavyeyi de ayrıca uzun zamandır kullanıyorum hiçbir sorunu da yok. Çift basma sorunu bir yıl önce 1200-1500 TLye aldığım bir klavyede de oldu asetonla switchi sildim geçti bu kadar basit. Kendi kullandığım ürünü de tavsiye etmek yorum yapmak benim hakkım. Yalan konuşacak halim yok sonuçta. He olur da bozulursa tabii gelir buraya paşa paşa haklıydın derim sözüm söz.

Millete dandik ürün tavsiye etme değil kendi aylardır kullandığım bir üründen bahsediyorum. Ayrıca TL'nin bu kadar değer kaybettiği bir dönemde 600 TL'ye switchli yüzde 60lık bir klavye bulmayı nereden düşünüyorsunuz? Yorum kısmına gelince de ben hiç kötü yorum görmedim. Aldığım satıcıyla da alakalı olabilir. Klavyeyi de ayrıca uzun zamandır kullanıyorum hiçbir sorunu da yok. Çift basma sorunu bir yıl önce 1200-1500 TLye aldığım bir klavyede de oldu asetonla switchi sildim geçti bu kadar basit. Kendi kullandığım ürünü de tavsiye etmek yorum yapmak benim hakkım. Yalan konuşacak halim yok sonuçta. He olur da bozulursa tabii gelir buraya paşa paşa haklıydın derim sözüm söz.
Sadece son cümlenize bir şey demek istiyorum. Olur da bozulursa haklıydın derim diye saçma bir cümle olabilir mi? Bozulmuş, haklıydın deseniz ne olacak? @Kaan Diktaş @afkybnds

Sadece son cümlenize bir şey demek istiyorum. Olur da bozulursa haklıydın derim diye saçma bir cümle olabilir mi? Bozulmuş, haklıydın deseniz ne olacak? @Kaan Diktaş @afkybnds

T60 para vereceğime Rampage alırım. AK680 bu bütçenin en iyi klavyesidir. Bütçe artarsa Z686 ya da Z11 alınabilir.

Konu başında Z11 önermiştim ancak zamlanmış bütçeyi 830 yapmanız lazım ancak adamakıllı bir klavye o zaman alabilirsiniz. Yukarıda azılan Z686 modeli de iyidir onun için biraz daha bütçe artmanız lazım.

T60 Almayın aldırmayın.

Arkadaşlar biz boşuna gidip TH66PRO'lara %60 klavyelere 2000-3000TL vermiyoruz. Bir bildiğimiz var ki veriyoruz. T60'ın görüntü olarak çok bir farkı yok zaten. Sorunları da belli. Önerilmesinin sebebi de yok.

Ben de kullandım 8 ay aynı klavyeyi kullandığımıza emin miyiz? 75tlye aldığım klavye bile daha rahattı o T60'dan.

Haklı olmak adına mantık ve zekaya karşı savaş açmanıza gerçekten hayran kaldım. Bizim millette bitmeyen "bendeki en iyisi" mantığı yine her yerde kendini gösteriyor.

Yukarıda AK680 yazmışım zaten, bundan önce konu da açtım hakkında ve bir sürü insan da bu klavyeyi aldı 700-800TL aralığında, buna ilk hesap indirimi dahil değil hatta. Siz de hala gelip bu fiyata klavye mi var diyorsunuz, ya sadece istediğinizi görüyorsunuz ya da gerçekten ekranda yazanı okurken bir sıkıntı oluyor çünkü zaten sorunuzun cevabı hem forumda hem de cevapta yazıyor.

Ortada bir ürün var, ve bu ürünü satın alanlar değerlendirmiş ve yarısı bu ürünün sıkıntı çıkardığını söylüyor. Siz ise bende çıkmadı o yüzden ürünü alın diyorsunuz, yani gerçekten muhteşem ötesi bir mantık.

Sanırım önceden de klavye alırken kazıklanmışsınız ve 1200 TL'ye çift basan klavye almışsınız, ama size kötü bir haberim var. Aseton her sorunu çözen sihirli bir madde değil, ayrıca sorununuz asetondan dolayı değil muhtemelen switchleri/keycapleri oynatınca temassızlık sıkıntısını giderdiğinden çözülmüştür.

Hiç kötü yorum görmedim demişsiniz, yine ilk değindiğim maddeye geliyor olay. Doktora uğramanızı tavsiye ederim çünkü yazanı görmüyorsunuz.

Bu konu sahibinin attığı link, alınır mı demiş ve siz de altında alınır diye belirtmişsiniz, yani o kötü yorumlarını bulamadığınız ürünün linki.
Screenshot_20240321-081116_1.png

Bu da ürünü tavsiye ettiğiniz yorum (üstteki yorumumun hemen altında)
Screenshot_20240321-081552.png

Bu da yorumunuzun hemen üstündeki linkin yorumları, yıldızlara bakmayın görünsün diye 5 yıldız atanlar var. 9 yorumun 6'sı negatif.
Screenshot_20240321-081218.png

Ama sıkıntı yok, sizde sıkıntı olmamış o yüzden kesinlikle alınabilir bir ürün. Konu sahibini parasını çöpe atmaya teşvik etmeye devam edebilirsiniz. Tartışmaya gerek yok, her şey ortada. Okuyan herkese iyi günler diliyorum.

Geri
Yukarı