700 TL koltuk önerisi

GGA

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Maksimum bütçem 700 TL. İkin ürün beğendim ama incelemesine denk gelmedim. Tavsiyelere açığım. Oyuncu koltuğu olmasına gerek yok ama rahat olmasını istiyorum. Şu an doğru düzgün sandalyem olmadığından ve kollarım boşta kaldığından ağrılarım oluyor.

439 TL.

700 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Maksimum bütçem 700 TL. İkin ürün beğendim ama incelemesine denk gelmedim. Tavsiyelere açığım. Oyuncu koltuğu olmasına gerek yok ama rahat olmasını istiyorum. Şu an doğru düzgün sandalyem olmadığından ve kollarım boşta kaldığından ağrılarım oluyor.

439 TL.

700 TL.
Hocam bence alttaki daha iyi ama kalitesini bilmem.

Merhabalar,

439 TL.

700 TL.
Birinci attığınız koltuk oyuncu koltuğu değil, ofis koltuğu resmen almana değmez. 2. koltukta bir XDrive değil ama oyuncu koltuğu havası yaratan bir tasarım. 2. koltuğun inceleme videosunu aşağı bıraktım oradan bakabilirsiniz. Fakat bana soracak olursanız hakiki olarak oyuncu koltuğu adı altında üretilmemiş koltuklara para vermemeniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı