7000 TL dizüstü tavsiyesi

@Ahmet Bilge , önceliğiniz ince ve taşınabilirliği üst seviye bir laptop ise PS42'yi öneririm. 1.19 kg ağırlık, IPS ekran, full alüminyum gövde, 12 saat pil ömrü ve 256GB SSD var.

MSI PS42 8RB-217XTR Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD MX150 Fiyatı

Bu da biraz boyumu aşar hocam yoksa beğendim :)
Bugünkü özdilekpark mediamarkt ziyaretimle beraber 3 avm gezmiş oldum ve hala istediğim bilgisayarı bulamadım.
Önerdiğiniz laptop çok iyi fakat maksimum 7K bütçesi varmış :( Keşke ben almadan önce sizede danışsaydım bunu alırdım :D

HQ işlemci sorun olmayacaksa MSI Laptop ve Notebook ve Fiyatları - Hepsiburada.com bu linkten bakın.
Bilgim yok hocam hq işlemci hakkında. Iyisi neyse o olsun :)

Markaları protesto etmeyin lütfen. Monster fiyatına göre güzel ürünler sunuyor. Kasa kalitesi ve ismi olmadığından ucuz sadece diğer firmalardan çok fazla farkı yok.
4 Adet monster aldık Türkiye piyasasına girdiğinden beri bir sıkıntı yaşamıyoruz.
DELL Laptoplara göz atabilirsin.

Bu da biraz boyumu aşar hocam yoksa beğendim :)
Bugünkü özdilekpark mediamarkt ziyaretimle beraber 3 avm gezmiş oldum ve hala istediğim bilgisayarı bulamadım.

Bilgim yok hocam hq işlemci hakkında. Iyisi neyse o olsun :)
HQ ısınma sorunu olan bir işlemci fakat bu kurda HQ olmayan bulmak zor :(

Yani şey olarak önermiş saymayın ama daha yeni gördüm Türkiye'ye Xiaomi'nin laptopları gelmiş.
Xiaomi Mi Air Intel Core i5 7200U 8GB 256GB SSD MX150 Fiyatı
Bunu önerebilirim ama ağır oyunlar oynamayacaksan Xiaomi'nin ki olabilir ama galiba ekranı küçük.
Dell 7577 Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı
Kesinlikle Xiaomi alın, gayet güzel bir öneri olmuş. Ekranı normale göre baya küçük buda üniversitede avantaj sağlayacaktır. PUBG gibi oyunlar oynamayacaksanız mükemmel bir seçim olur.
Monster alın hocam fiyatına göre özellikleri daha iyi ama msı kalitelidir tabiki.
Bence Monster sevdasından artık vazgeçin çünkü kullananlar yerden yere vurarken hiç kullanmayanlar övüyor. Bende kullanıcı olarak hiç memnun değilim. İ7-8750H var ve HQ işlemciden daha çok ısınıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı