7000 TL’ye Mining sistem toplama

GhouL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar kredi çekip ethereum işine girmek istiyorum. 4-5 ayda amorti yapacak bir sistem toplar mısınız?

Ethereum ile hesaplarıma göre 9 yılda amorti ediyorum. Siz en iyisi cloud mining'e yatırın. Zaten 1 MH/S hız aldım, aldığıma bin pişman oldum. Almışken Bitcoin ya da Monero alabilirsiniz.

BTC Mining Site(1 yıl veriyor fakat 7000 TL Mining Sistem'den karlı)

Ethereum ile hesaplarıma göre 9 yılda amorti ediyorum. Siz en iyisi cloud mining'e yatırın. Zaten 1 MH/S hız aldım, aldığıma bin pişman oldum. Almışken Bitcoin ya da Monero alabilirsiniz.

BTC Mining Site(1 yıl veriyor fakat 7000 TL Mining Sistem'den karlı)

1 seneden sonrada bu sistemi kullanacağım için daha iyi bir tercih diye düşünüyorum.

1 seneden sonrada bu sistemi kullanacağım için daha iyi bir tercih diye düşünüyorum.

Bitcoin parasını 86 günde çıkartıyor, 1 yılda paranızı 4 kat katlayabilirsiniz. Hem 1 yıldan sonra donanımınız ölmüş olacak. 28000 TL'niz olduğu zaman sistem toplayıp kullanırsınız merak etmeyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı