75-100 TL arası kaliteli Bluetooth kulaklık önerisi

wontagadra

Hectopat
Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum. Tasarımı, rahatlığı ve ses kalitesi benim için çok önemli. Kulak üstü kulaklık arıyorum. Teşekkürler.

Bir ara sahte AirPods almıştım. Ses kalitesi iyiydi bas falan her şey efso alabilirsin bence o fiyata. Ama eğer gerçek bir şey istersen fısıldayan adamın dediklerini alabilirsin.

Bence bütçenizi biraz daha arttırıp Redmi Airdots veya Haylou alabilirsiniz.
Bir ara sahte AirPods almıştım. Ses kalitesi iyiydi bas falan her şey efso alabilirsin bence o fiyata. Ama eğer gerçek bir şey istersen fısıldayan adamın dediklerini alabilirsin.
Keşke açıklama kısmını dikkatlice okusaydınız dostlar. Kulak üstü kulaklık aradığımı belirtmiştim. ☺️
@BilgisayarKurdu @Jira @Motionless IN White @Karamurselee

Son düzenleme:
Hmm internette baya var. Ama kafa üstü kulaklıkların ucuz olanların kalitesi çok kötü.

Kimse yok değil bu fiyat bandında kaliteli önerilecek kulaklığın bulunmaması. Kusura bakmayın ama istediğiniz özelliklere göre belirlediğiniz fiyat komik. 150TL civarlarında kulakiçi kulaklıklar var.

Kimse yok değil bu fiyat bandında kaliteli önerilecek kulaklığın bulunmaması. Kusura bakmayın ama istediğiniz özelliklere göre belirlediğiniz fiyat komik. 150TL civarlarında kulakiçi kulaklıklar var.
Screenshot_20200803-201506.png

Geri
Yukarı