8 Dersten kaldım, ne yapacağım?

Neye takıntı nız var tam olarak. Yani ben de gece yatarken bazen o kadar temizlik hastası oluyorum ki gidiyorum odayı sonra koridoru siliyorum ellerimi ayağımı kolanyalayıp yatağa öyle giriyorum. Benim bulduğum çözüm kolanyayı kendimden uzaklaştırıp başka bir oda da yatmak. Belki sizde böyle bir şey yapabilirsiniz.

OKB ilaçsız yenilmez imkanı yok. Psikolog ilaçsız tedavi yaptığı için elbet öyle diyecek. Ben delirme potasına gelecektim iğrenç bir şey. Psikiyatrise gittim ilaç almaya başladım. 3-4 yıl sonra tamamen normale döndüm.

Neye takıntı nız var tam olarak. Yani ben de gece yatarken bazen o kadar temizlik hastası oluyorum ki gidiyorum odayı sonra koridoru siliyorum ellerimi ayağımı kolanyalayıp yatağa öyle giriyorum. Benim bulduğum çözüm kolanyayı kendimden uzaklaştırıp başka bir oda da yatmak. Belki sizde böyle bir şey yapabilirsiniz.

Her şeye var.

Okb hastalığı nedir? Allah şifa versin. İnşallah tez zamanda geçer.

Arkadaş çok zor destek yok benim suçum ne okumak istiyorum okuyacağım ben okulda kalıyorum hayatım boyunca korktum ailemle camla evde oturmak istiyorum.
Okb hastalığı nedir? Allah şifa versin. İnşallah tez zamanda geçer.

Okulda kalıyorum dediğim okulun içinde zemin katta güvenlik tarzı müştemilat.

Yeni konular

Geri
Yukarı