Sınıfta kaldım bu sene ne yapacağım

Daha albüm çıkaracaksın da, halk seni keşfedip kasetlerin satacakta, meşhur olup zengin olacaksında... Ölme eşşeğim ölme. Bu ülkeye Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses gibi sanatçılar yüz yılda bir anca geliyor...

Sinifta kalmak ne güzel , fazladan bir sene ders iste . Insanlar büyüdükten sonra keske on kere sinifta kalsaydim diyorlar.

Tamam biliyorum. Evet o sitede gereksiz banlanmalar yüzünden kendime baska bir platform aramak zorunda kaldim ama olsun ben degil onlar kaybetti.
Aynen Serhat abi. Dingonun ahırı haline geldi 3-4 tane işini bilmez asistan yüzünden. 1500 aşkın mesaja ulaştık hala sözümüze riayet edilmeden kendi kendilerince cephe oluşturup karşı olanlara karşı birleşiveriyor yöneticiliği sadece konu kilitlemek olarak gören insanlar. Burası oldukça iyi. Herkes adil buralarda.

Herkese Merhaba geçen açtığım bu konunun ardından sizlere güzel bir haberi vermek isterim. Okula devam ettim ve ortalamamı 78 yaparak 1 sene içinde 4 adet belge almayı başardım, okulun gözde öğrencilerinden biri olmayı başardım. Bu sırada müziği aksatmadan liseler arası müzik yarışmasına katıldık ve bu sene tekrar katılıyoruz. Hayat hiç ummadığımız anda ummadığımız şeyleri gösterebiliyor. Nasıl olsa tekrar bırakırım diye devam ettiğim sene içinde 2 onur belgesi ve 2 teşekkür belgesi almaya hak kazandım. İlginiz için herkese teşekkür ediyorum..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı