8 GB RAM'li M1 MacBook Air sorun çıkarır mı?

ErgunPlak

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar, M1 Macbook air almayı düşünüyorum lakin 8 gb ram beni düşündürüyor. 16 gb ram için de o kadar para vermek istemiyorum açıkcası işin içinden çıkamadım. Xcode, Visual studio, Photoshop, Vegas Pro gibi uygulamaları sıklıkla kullanıyorum. Batarya kısmı beni heyecanlandırırken, cihazın fansız olması bir kaç sene sonra sıkıntı çıkarır mı diye merak ediyorum. Kullanan, deneyimleyen arkadaşlar varsa özellikle 8 gb bellekli modeli deneyimlerinizi merak ediyorum.

Edit: M1 işlemcili mac air değilde o fiyata ikinci el min 2018-19 mac pro 16 gb ram alsam mantıklı olur mu? Onların pil süresi ne kadardır?

Son düzenleme:
16 için zorlarsanız iyi olur ama 8 ile de idare edersiniz diye düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

16 için zorlarsanız iyi olur ama 8 ile de idare edersiniz diye düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
8 gb ile 16 gb model arasında 2500 ile 3000 tl arasında fark oynuyor sadece 8 gb ekstra ram için bana çok saçma geliyor.
8 gb ile 16 gb model arasında 2500 ile 3000 tl arasında fark oynuyor sadece 8 gb ekstra ram için bana çok saçma geliyor.
M1 işlemcili mac air değilde o fiyata ikinci el min 2018-19 mac pro 16 gb ram alsam mantıklı olur mu? Onların pil süresi ne kadardır?

8 GB ile 16 GB model arasında 2500 ile 3000 TL arasında fark oynuyor sadece 8 GB ekstra RAM için bana çok saçma geliyor.

M1 işlemcili Mac Air değil de o fiyata ikinci elmin 2018-19 Mac Pro 16 GB RAM alsam mantıklı olur mu? Onların pil süresi ne kadardır?

8 GB bile olsa M1 almanızı tavsiye ederim. Daha sonra satması vs daha kolay.

Geri
Yukarı