8 gr Arctic MX-4 termal macun sahte çıktı!

Herkese merhaba, bu durumdan bende nasibimi almış bulunmaktayım ve arkadaşlara yardımcı olmak için ben de yorum yapayım dedim. Ben n11 üzerinden BİLGİSAYARPAZARIM üzerinden almıştım ürünü linki

Ben n11 canlı destek ile iletişime geçtim ve haber bekliyorum şu an dikkat edin bu satıcıdan alışveriş yapmayın. (ürünü barkot ile sahte olduğunu doğruladım)

Gelişme olursa buradan bildireceğim.
Herkese merhaba, bu durumdan bende nasibimi almış bulunmaktayım ve arkadaşlara yardımcı olmak için ben de yorum yapayım dedim. Ben N11 üzerinden bilgisayarpazarım üzerinden almıştım ürünü linki.

Ben N11 canlı destek ile iletişime geçtim ve haber bekliyorum şu an dikkat edin bu satıcıdan alışveriş yapmayın. (ürünü barkot ile sahte olduğunu doğruladım)

Gelişme olursa buradan bildireceğim.

Arkadaşlar Teknobiyotik üzerinden orijinali aldım ve harbiden gözle görülecek kadar fark var. MX-4 alırken çok dikkat edin N11 ve Arctic destekten cevap bekliyorum.

Fotoğraf üzerinde iki macunu sürdüm bastırdım kıvamlara baktım ve testlerimde işlemci 8 çekirdekte de yük varken 50MHz arttı (4650MHz) ve sıcaklık 87'den 82 81 civarına düştü. (Arctic Liquid Freezer II 280 rev. 2 5800X ile beraber)

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-04-24 at 12.34.39.jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-24 at 12.34.39.jpeg
    47,5 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleme:
Şans eseri arkasındaki kodu okutayım dedim benimkide sahte çıktı !
gittigidiyor a durumu ilettim satıcıya yazdım bu resmen dolandırıcılık. Gerekirse tüketici haklarına gideceğim (sonuç ne çıkar bilmiyorum maksat hakkımı aramak) adamlar resmen bizi salak yerine koyuyor.

Durumu gittigidiyora ilettim tarafıma 55tl kupon tanımladılar ürün sizde kalsın dediler. Sahte ürün ile ilgili de inceleme başlattıklarını söylediler. Sahte ürün uyarısı alan arkadaşlarım en azından ücretlerini kurtarabilir.
Arkasındaki kare kodu okuttuğunuzda sahte yazısını veren ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz acaba?
Benim ürünüm de sahte çıktı sitesinde ancak ekran resmini kaydetmeyi unuttum ve şimdi tarattığım zaman daha önce taratılmış diyor. Sahte olduğunu kanıtlayıp paramı geri alabilmek adına ihtiyacım var açıkçası bu resime.

Başka bir kişinin elinde sitesinden sahte ürün yazılı resim de varsa yardımcı olmak için paylaşabilir mi acaba?

Arkasındaki kare kodu okuttuğunuzda sahte yazısını veren ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz acaba?
Benim ürünüm de sahte çıktı sitesinde ancak ekran resmini kaydetmeyi unuttum ve şimdi tarattığım zaman daha önce taratılmış diyor. Sahte olduğunu kanıtlayıp paramı geri alabilmek adına ihtiyacım var açıkçası bu resime.

Başka bir kişinin elinde sitesinden sahte ürün yazılı resim de varsa yardımcı olmak için paylaşabilir mi acaba?

Nereden aldın macunu?

Buldum. Ayrıca arctic tarafından bana https://www.akortek.com/ sitesinin orijinal ürün sattığı yetkili bayii olduğu söylendi. Buraya bırakıyorum belki birinizin işine yarar

Dosya Ekleri

• BFB28D22-5789-4383-A331-FCE2FEA744DB.png
    BFB28D22-5789-4383-A331-FCE2FEA744DB.png
    369,4 KB · Görüntüleme: 93
Merhaba, forumda çokça gördük bu konuları değil mi? Bu macunu alıyoruz, açıyoruz ama bir garip duruyor. Akışkanlığı videolardaki gibi değil, rengi kuru vb.

Alalı aylar oluyor, ne hikmetse performansı da fena değil ama içime bir kurt düştü. Kutuyu, şırıngayı ne var ne yok hepsini Arctic'e resim olarak gönderdim. 4-5 gün sonra bana verilen cevap şöyleydi,

Eki Görüntüle 742906

Kısaca, ürünün sahte olduğunu söylüyor, sağ olsunlar yeni ürün de göndereceklerini söylediler.
Satıcı ismini söylemek istemiyorum, onlar da sahte olduğunu bilmiyor olabilirler. Aşağıya ekledim.

Umarım sizin aldığınız ürün de sahte değildir, sizleri uyarmak amacıyla bu konuyu açtım.
Hocam Arctic'e attığınız e-postanın resmini buraya atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı