8 yıllık arkadaşa dava açmak

Zaten o da var dün aramıştım çok hakaret etti soy sapımın kardeşine bile sövdü birazdan internetten başvuru atacağım.

Ailemle arasında bir konu varmış anlayamadım zaten müdür yardımcısı falan da tanıdıkları hepsi bir yakını torpille girmişler belli.
Hocam dikkat et o küstüğün arkadaşın bir yöneticinin yakını olmasın. Banlarlar seni.

Hepinize teşekkür ederim kendisine farklı bir numaradan aradım yine sövdü bu 3 delili vereceğim inşallah gerekli işlemler yapılır.

Dava açmalısınız. Mümkünse telefonla arayıp arama kaydı alın. Kanıt olarak kullanırsınız.
Arama yaptığında kayıt aldığını belirtmesi gerekiyor yanlış bilmiyorsam, eğer konuşma başlamadan önce veya konuşma esnasında söylemezse özel hayatın gizliliğine aykırı oluyor. Yine de kanıt olarak ortaya konulabiliyor sanırım ama usülüne göre yapılmadığı için tam bir kanıtla eş değer olmuyor.
Hatırladığım kadarıyla söylüyorum bunları. Söylediklerim üzerinden hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmiyorum. Sadece dediklerim ile mahkemeye başvurulmamalı, ilk önce avulat ile görüşülmeli.

Geri
Yukarı