8000-9000 TL Gaming laptop tavsiyesi

Ben de uzun zamandır araştırıyorum, ASUS ROG alacaktım ama senin gibi 60Hz olduğunu öğrendim vazgeçtim değilse de riske atmaua gerek görmüyorum. 144Hz Excalibur en mantıklı olanı oluyor. 5 sene önce almıştım Casper Nirvana serisinden tabii ki ASUS yerine tercih etmiştim F/P olarak ve daha 2 gün önce sattım. Tekrardan Casper alacağım, bakımını yaptığın müddetçe üzmez seni.

Ben de uzun zamandır araştırıyorum, ASUS ROG alacaktım ama senin gibi 60Hz olduğunu öğrendim vazgeçtim değilse de riske atmaua gerek görmüyorum. 144Hz Excalibur en mantıklı olanı oluyor. 5 sene önce almıştım Casper Nirvana serisinden tabii ki ASUS yerine tercih etmiştim F/P olarak ve daha 2 gün önce sattım. Tekrardan Casper alacağım, bakımını yaptığın müddetçe üzmez seni.
Haklısınız fakat şuan bu modele karar kıldım. Asus Türkiye ekibi ile yaptığım görüşmede g531gt bq291t adlı modelin 120hz olduğunu satılan bu ürünün kod adının yanlış yazılmış olabileceğini söylediler. Ürün açıklamasında da ekran kartı gtx1050 olarak gözüküyor. Ama bence ürün gtx 1650 ve 120hzdir. Yani ürün bilgileri hatalı yazılmıştır. Yine de riske atmamak gerek. Şimdiden hayırlı olsun size de

Haklısınız fakat şu an bu modele karar kıldım. ASUS Türkiye ekibi ile yaptığım görüşmede G531GT BQ291T adlı modelin 120Hz olduğunu satılan bu ürünün kod adının yanlış yazılmış olabileceğini söylediler. Ürün açıklamasında da ekran kartı GTX1050 olarak gözüküyor. Ama bence ürün GTX 1650 ve 120hzdir. Yani ürün bilgileri hatalı yazılmıştır. Yine de riske atmamak gerek. Şimdiden hayırlı olsun size de.

1650 olarak görünüyor bende ekran kartı, işlemci de yanılmıyorsam 9.nesil. Hayırlı olsun şimdiden iyi oyunlar dilerim.

Geri
Yukarı