8000-9000₺ Gaming laptop tavsiyesi

KaraKedi DUBLAJ

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Araştırmam sonucunda bu laptopu buldum daha iyisini önerebilecek var mı? (SSD ve RAM yükseltmesi yapacağım)

Monster, Casper (Excalibur) markalarını kabul etmiyorum tavsiye bile etmiyorum.

Bütçe olarak 8000-9000 arası diyebilirim ama çok da yukarı çıkmamak kaydı ile biraz aşabilir.

Oyun için istiyorum FPS tarzı oyunlar oynuyacağım yani HZ değerleri önemli en az 120 falan bekliyorum. İleride belki video çekip YouTube'a atmak gibi bir hobi de edinebilirim. Oynadığım oyun genel olarak Valorant ve Minecraft.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama video çekip render almak o işlemcide ne yazık ki zor.

Ekran görüntüsü 2020-12-09 114737.png

Adama az daha kötü model kakalayacaksınız. İyi model önerenlere sevgiler.
1650 TI farkını maalesef görmek yaşamak istiyorum öneriniz için teşekkür ederim.
Acer'de SSD yükseltip ekran kartından düşmek,
Lenovo'dan da işlemci düşmek değmez maalesef.(i5 10300H video kaydı alıp render yapmakta fazla zorlanabilir)
Teşekkür ederim.
Yaptığım araştırmalar bana ne yazık ki o işlemcinin video kaydı alıp render yapmakta yorulacağını belirtiyor. Eğer tecrübe sahibiyseniz anlatabilirsiniz.

1650 Ti farkını maalesef görmek yaşamak istiyorum öneriniz için teşekkür ederim.
Acer'de SSD yükseltip ekran kartından düşmek,
Lenovo'dan da işlemci düşmek değmez maalesef.(i5 10300H video kaydı alıp render yapmakta fazla zorlanabilir)
Teşekkür ederim.

Bu fiyata alabileceğiniz en kaliteli ürünler. Bütçenizi 9500 yapabilme imkanınız var mı?

Bunlara 1 adet 16GB RAM daha alıp alın.

Bunun 4600H ve GTX 1650 versiyonu var. İsterseniz onu da atayım.
Ryzen 5 4600H mı ?
Bunlara 1 adet 16GB RAM daha alıp alın.
Acer attığınız benim belirttiğim ile aynı MSI daki ekran kartını bilmiyorum performansı nasıl acaba ?

Geri
Yukarı