8000-9000₺ Gaming laptop tavsiyesi

KaraKedi DUBLAJ

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Araştırmam sonucunda bu laptopu buldum daha iyisini önerebilecek var mı? (SSD ve RAM yükseltmesi yapacağım)

Monster, Casper (Excalibur) markalarını kabul etmiyorum tavsiye bile etmiyorum.

Bütçe olarak 8000-9000 arası diyebilirim ama çok da yukarı çıkmamak kaydı ile biraz aşabilir.

Oyun için istiyorum FPS tarzı oyunlar oynuyacağım yani HZ değerleri önemli en az 120 falan bekliyorum. İleride belki video çekip YouTube'a atmak gibi bir hobi de edinebilirim. Oynadığım oyun genel olarak Valorant ve Minecraft.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sistem özelliklerini masaüstü kategorisinde çok daha uygun bir fiyata bulabilirsin ama tabii ki laptop önerisi istemişsin. Bulduğun laptop gayet iyi ama sadece Valorant ve Minecraft için bence biraz fazla gibi geldi.
Almışken iyi almak istiyorum. İleri için de düşünmek lazım belki başka oyun da oynarım.
Şahsen benim abim 2. el Asus Rog laptop aldı. Gayet memnun sistem özellikleri fin mükemmel (16 gb ram 1050 ti intel i3 7. nesil) ama sana yinede msı önerebilirim
9. Nesil i5 ne yazık ki ilerde video çekmek istersem fazla yorulabilir onu da düşünmeliyiz.

Bulduğunuz güzel ama o fiyata masaüstü toplanır (istiyorsanız laptop alın).
Zaten laptop istediğim için böyle bir şey açtım böyle mesajlar lütfen artık atmayın tabiki de PC toplamak daha mantıklı. Hep aynı yerde değilim laptop lazım bana.

Geri
Yukarı