8000-9000 TL Gaming laptop tavsiyesi

Yine de ailemi ikna etmek zor olur açıkçası. Casper'a güvenmiyorlar bilindik bir marka olsun biraz daha pahalı olsun düşüncesindeler.

Casper'ın son laptoplarını kullanmadım ama adamlar yaptımı yapıyor cidden eğer güzelce ve özenli kullanırsan ne servise gidersin ne de başka bir yere ama eğer yine de almak istemiyorsa ailen.

Bence ASUS ROG almalısınız 144Hz ekranı var hem tasarımıda güzel.

Kesinlikle bu arkadaşı dinle derim.
Laptop olarak S500.
i5 10210U.
MX230.
240 GB M.2 SSD.
16 GB RAM alacağım ara sıra CS falan atarım önerir misiniz günlük kullanım için Technopat dakiler elini sürme Casper'a falan diyorlar emin olamadım.

Dostum eğer cihazına temiz bakarsan temizliğini yapıp macununu değiştirip vurup kırmadan kullanırsan emin ol hiçbir şey olmaz. Ben şahsen bidaha laptop alacak olsam yine Casper alırım.

Casper'ın son laptoplarını kullanmadım ama adamlar yaptımı yapıyor cidden eğer güzelce ve özenli kullanırsan ne servise gidersin ne de başka bir yere ama eğer yine de almak istemiyorsa ailen.

Kesinlikle bu arkadaşı dinle derim.

Dostum eğer cihazına temiz bakarsan temizliğini yapıp macununu değiştirip vurup kırmadan kullanırsan emin ol hiçbir şey olmaz. Ben şahsen bir daha laptop alacak olsam yine Casper alırım.

Çok teşekkür ederim dostum yani bazıları alma falan diyor da korkuyorum xD.

144 Hz mi 60Hz mi anlayamadım. Açıklama kısmında 60Hz yazıyor ama G531GT 120Hz diye satışa çıktıEki Görüntüle 586735

Özelliklere girerseniz ekranda neyi ne kadar desteklediği yazıyor 144Hz IPS panel var Laptop'ta.

17.3 ekran boyutlarında 144Hz destekliyor 15.6 ise en fazla 120Hz.

Özelliklere girerseniz ekranda neyi ne kadar desteklediği yazıyor 144Hz IPS panel var Laptop'ta.
Attığınız sitede 60hz lik model de mevcut. Eğer 144hz ise çok uygun bu laptop 8900 den düştü. Sipariş geçeceğim ona göre

Geri
Yukarı