83 OBP ile hangi meslek lisesine gidilir?

BETALORD

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD ryzen 5 5500 AMD rx6600 Challenger Kingston 16 GB ram DDR4
Selam Technopat halkı 4ay sonra LGS(lise geçiş sınavı) ortalamam 83.4567 teknik meslek lisesine gitmek istiyorum ama hayata yazılımcı olarak atılmak istiyorum yazılım öğrenmem için düzgün lise var mıdır? Puanıma göre İstanbul/Pendik gidebileceğim yerler Pendik/kartal/tuzla/güzel yalı/esen yalı/Kurt köy.

Çevrendeki liselerin hangi bölümlere sahip olduğunu araştırıp listelemen gerekir, 10 civarı tercih yazılıyor çünkü. Okul rehberlik servisi veya müdür yardımcısı da yardımcı olabilir sana.

Selam Technopat halkı 4ay sonra LGS(lise geçiş sınavı) ortalamam 83.4567 teknik meslek lisesine gitmek istiyorum ama hayata yazılımcı olarak atılmak istiyorum yazılım öğrenmem için düzgün lise var mıdır? Puanıma göre İstanbul/Pendik gidebileceğim yerler Pendik/kartal/tuzla/güzel yalı/esen yalı/Kurt köy.

Yazılımcı olarak atılmak için daha çok uzun yolun var daha kafan çok değişecek eğer değişirse teknik lisede yapamayabilirsin yapabiliyorsan Anadolu lisesine git tabii burayı çok ipleme rehber hocasını dinle.

Hocam İstanbul da yakında çok büyük bir deprem olacak. Bu gerçekten olacak orada olmanız gerçekten çok riskli bence canınızı seviyorsanız en başta gidilecek bir şehir değil. Şehirde trafik çok yoğun sıkıntı ve ekonomisi batmış durumda her şey çok pahalı. Eğer başka şehirde yaşıyorsanız oraya gitmeniz sizin için mentalite olarak çoküntüye neden olabilir.

Geri
Yukarı