Elektronik 8Bitdo Ultimate 1.586 TL!

1800-1900 bandında xbox kolu bulabiliyoruz aslında risk alınır mı bilemedim

Hall effect iyi mi kötü mu hocam ben Xbox son nesil kovalıyordum aslında 2000 bütçe ayırdım hemen acele etmek istemiyorum
Hall Effect, analoglarda stick drift ihtimalini tamamen kaldırıyor, yani iyi bir şey.

Düz Ultimate Wireless da Xbox kontrolcüsü ile kafa kafaya gider bence, pil sorununuz olmaz. Üstüne yanında Dongle yollamaları da ayrı güzel.

8Bitdo kontrolcüleri genel olarak kaliteli, premium ürünler. Dandik bir hissiyat almazsınız merak etmeyin.

Hikayeli oyunlar oynamak için kaliteli güzel bi kol arıyorum, F710 a baktım sonra xboxa baktım tam buna karar kıldım alıcam bağlantı kopma sorunu dediniz …
Bağlantı kopmasından yakınanlar olmuş. Önce biraz araştırmanız faydalı olabilir.
Kod:
https://www.google.com/search?q=8bitdo+ultimate+disconnecting

Kod:
https://old.reddit.com/r/Controller/comments/14br5es/8bitdo_ultimate_c_or_70_ultimate/jp1qflp/

Hikayeli oyunlar oynamak için kaliteli güzel bi kol arıyorum, F710 a baktım sonra xboxa baktım tam buna karar kıldım alıcam bağlantı kopma sorunu dediniz …
Pek sorun yaşayan olmamış gibi ama ufak tefek yakınanlar var. O kadar sorun "xbox 9th gen disconnecting" gibi aratınca da çıkıyor.
Ultimate C ile aralarındaki farklara bakarken denk geldi, buraya atayım dedim. Size kalmış. 🫠

Alın şu kolu artık. O kadar uğraşıp gamepad tier list hatta dün 8BitDo kontrolcüleri için konu bile açtım yani. Bu Xbox ve Logitech egemenliğine bir son vermeliyiz.

Ek olarak muhteşem bir kontrolcü. Hatta Xbox 9. nesilden bile çok daha üstün bir model. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca 8BitDo kontrolcülerini forumda yaymayı sürdürdüğü için @KeyN_N hocama ayrı teşekkür ediyorum.

Alın şu kolu artık. O kadar uğraşıp gamepad tier list hatta dün 8BitDo kontrolcüleri için konu bile açtım yani. Bu Xbox ve Logitech egemenliğine bir son vermeliyiz.

Ek olarak muhteşem bir kontrolcü. Hatta Xbox 9. nesilden bile çok daha üstün bir model. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca 8BitDo kontrolcülerini forumda yaymayı sürdürdüğü için @KeyN_N hocama ayrı teşekkür ediyorum.
Depocu şişman almayan pişman

Güzel kontrolcü ama şunu belirtmekte fayda var. Ergonomi konusunda Xbox 9. nesil biraz daha iyi. Kolu tuttuğumuz kısım Xbox kontrolcülerde daha geniş açılı olduğu için daha rahat kullanım sunabiliyor. 8BitDo'nun belki tek geride kaldığı kısım bu olabilir.

Son düzenleme:

Hocam Ultimate C de jiroskop özelliği ile alakalı bilginiz var mıdır? İnternette bulamadım hiçbir yerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı