Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Arkadaşlar bugün Amazon'dan aldığım A34 elime ulaşacak görünüyor. Amazon'da T.C. bilgimi girmiştim bunun dışında şu an yapacağım bir şey var mı? Faturaların düzenlenip IMEI ve T.C. bilgisi yer aldıktan sonra vergi indirim için gsb sistemine giriş yapıp başvuru yapmam gerekli değil mi?

Arkadaşlar bugün Amazon'dan aldığım A34 elime ulaşacak görünüyor. Amazon'da T.C. bilgimi girmiştim bunun dışında şu an yapacağım bir şey var mı? Faturaların düzenlenip IMEI ve T.C. bilgisi yer aldıktan sonra vergi indirim için gsb sistemine giriş yapıp başvuru yapmam gerekli değil mi?
Evet öyle , benim de bugün elime gelicek gibi.

Evet öyle , benim de bugün elime gelicek gibi.

Kargoya çıktıysa fatura çıkmıştır. İmei bilgisi yer alıyor mu?

Arkadaşlar, Amazon'dan alınan ürünlerde IMEI bilgisi yer almıyor. 7 Kasımda verdiğim siparişe 3 gün içinde güncellenecek denmişti fakat güncellenmedi. Açmadıysanız iade etmek isteyebilirsiniz. Ben çoktan kullanmaya başlamıştım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-16 122016.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-16 122016.png
    236,5 KB · Görüntüleme: 100
Arkadaşlar, Amazon'dan alınan ürünlerde IMEI bilgisi yer almıyor. 7 Kasımda verdiğim siparişe 3 gün içinde güncellenecek denmişti fakat güncellenmedi. Açmadıysanız iade etmek isteyebilirsiniz. Ben çoktan kullanmaya başlamıştım.
Bazı müşteri hizmetleri böyle diyebiliyor. Başka biri ile yazışmayı dene ya da telefon hizmeti ile.

Bence şu an Amazon'dan alınan hiç bir faturada Imei bilgisi yazmıyor. Önümüzdeki bir kaç gün içersinde bir yolunu bulup geri dönüş yaparlar. Bizzat uğraştıklarını söylediler daha ne diyecekler ki. Elbet çözülecek.

Bu 5. veya 6. müşteri hizmetleri yetkilisi ile konuşmam. 3 günü neye dayanarak söylüyorlar bilmiyorum ama fatura güncellenmiyor.

Bugünün SS'i.

Bana da 3 gün ile 4 güne kadar güncelleneceğini söylediler telefonla da konuştum. Şu an 3. gündeyim bakalım. Akşama doğru güncellenmemiş olursa yine darlarım temsilcileri :D

Yeni konular

Geri
Yukarı