Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Hocam muhtemelen belirli bir kategoriye ayrılıp yazılması için programa dahil edilmiştir alan kişiler. Atıyorum isminin baş harfi olabilir yaşadığı şehir olabilir belirli bir sıralama ile çalıştırılıyor olabilir. Belirli bir kapasitesi olabilir çünkü yazılımın.

Arkadaşlar Samsung A34 için telefon kılıfı şeffaf silikon veya başka bir ince kılıf önerebilir misiniz?

Bazen alınan ürünlerde kamera tam oturmuyor çünkü. Boyutları farklı geliyor.

A34 alan arkadaşlar One UI 6.o güncellemesi görünmüyor değil mi sizde de.
Gelme tarihiyle ilgili bilgisi olan da var mı?

Normalde 10 Aralık tarihine kadar gelecekti 1 ay ertelendi diye biliyorum. Tahminim en geç 10 Ocak gününe kadar gelebilir.

Başvurusu onaylanan var mı arkadaşlar? Ayın 20'si geldi hala tam onay alamadım ben. 1 ay daha bekletecekler sanırım
Ben 17 Kasımda internet, 21 Kasımda bilgisayar için başvurdum ikisine de henüz onay gelmedi.

23 şubatta 25 yaşı dolduruyorum, 16 aralıkta m34 aldım , şuan "Diğer başvuru şartları kontrol ediliyor." diyor . 25ime kadar onaylanmazsa iptal olur mu başvurum yoksa telefonun satın alınma tarihi veya başvuru tarihi mi geçerli olur? Bilgisi olan varsa sevinirim

23 şubatta 25 yaşı dolduruyorum, 16 aralıkta m34 aldım , şuan "Diğer başvuru şartları kontrol ediliyor." diyor . 25ime kadar onaylanmazsa iptal olur mu başvurum yoksa telefonun satın alınma tarihi veya başvuru tarihi mi geçerli olur? Bilgisi olan varsa sevinirim
Muhtemelen şubata kadar onay gelir. Eğer o güne kadar onaylanmazsa maalesef yaş yüzünden sorun çıkabilir ama 2 aydan fazla var ümidi kesmeyin sorun olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı