Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Anladım peki kamerası nasıl sizce. Karanlık ortamlarda zaten çok çekim yapan biri değilim daha çok gündüzleri nasıl onu merak ediyorum

Şu an şansıma HB tekrar M34'ü indirime sokmuş üzülmüştüm açıkçası Samsung shopta bitti diye m34. buna da şükür isteklerimi karşılayan tek cihaz sanırım bu olacak gibi
Kamerayla ders notu falan dışında bir şey çekmediğim için bilemiyorum :D

Ben Amoled ekranla hoşlaşamadım açıkçası. Siyahlar siyah eyvallah ama beyazlar sarıya kaçıyor, ha gerçi renk ayarı var en soğuğa çekersen biraz toparlıyor. Bir de ben M34'te şöyle bir şey yaşadım: ekranın uç kısımlarıyla ortası farklı renk. Bu sabit bir şey değil baktığın açıyı değiştirdikçe renkler kayıyor, servis de normal dedi. Ekrana aşağıdan bakınca bi gökkuşağı efekti var, bunun Gorilla Glass olmasıyla alakası olabilir yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla. Yani anlattığım şeyin Amoled ile direkt alakası olmayabilir onu söyleyeyim. Yine de always on display olması güzel bir şey, bildirim ledi eksikliğini onla kapattım. Ama Samsung'un AOD ayarları çok yetersiz, istediğim gibi kullanabilmek için başka yazılım kurmak durumunda kaldım, saati falan kaldırdım sadece bildirim geldiğinde yansın ve bildirimleri göstersin diye ayarladım.

Edit: Bu fotoğrafta, bahsettiğim problem aşağı yukarı anlaşılıyordur.
Evet o sarılığa ben de ayar oldum, alışamadım sanki turuncu filtre var gibi

Anladım peki kamerası nasıl sizce. Karanlık ortamlarda zaten çok çekim yapan biri değilim daha çok gündüzleri nasıl onu merak ediyorum

Şu an şansıma HB tekrar M34'ü indirime sokmuş üzülmüştüm açıkçası Samsung shopta bitti diye m34. buna da şükür isteklerimi karşılayan tek cihaz sanırım bu olacak gibi
5 dakika dışarı çıktım gelince alıcam dedim 9.699a çekmişler 😀 Garip bir durum valla ben anlamadım iade paralarını sanki satıcılar mı vericek fiyatları böyle yapıyorlar.

Neden fiyat düşmüyor arkadaşarl?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    122,3 KB · Görüntüleme: 230
Gerçekten kafayı yedirtecek bu Amazon. IMEI'li fatura oluşturulmuş, fatura no sorguladığımda fatura var diyor ama üç gündür Amazon'un sisteme yüklemesini bekliyorum. Aslında GSB, fatura no istiyor sadece, ben başvuruyu başlatsam mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı