Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Şimdi denedim kuponu şeçtiğiniz kupon bu üründe geçerli değil diyor maalesef.
Bir Youtube kanalının yorumlarında görmüştüm henüz 2 gün geçmiş bu kodu paylaşalı. Denemediğim için doğruluğunu bilmiyordum teşekkür ederim bu planda yanmış oldu. 9500 altına 11.11 gününde bir tane sağlam telefon alamıcak mıyız? Bugün için umutluydum.

Samsung'un kendi sitesinde de zaten 9499 TL ay sonuna kadar.

M34 sizin dediğiniz arkadaş A34 için yazmış

Bir YouTube kanalının yorumlarında görmüştüm henüz 2 gün geçmiş bu kodu paylaşalı. Denemediğim için doğruluğunu bilmiyordum teşekkür ederim bu planda yanmış oldu. 9500 altına 11.11 gününde bir tane sağlam telefon alamayacak mıyız? Bugün için umutluydum.

Bence N11'den şu an M34 9400 TL'ye alınabiliyor şansınız varken alın sonra iade edersiniz A34 indirime girerse

Aslında bu Amazon hediye kartı mevzusu nasıl çalışıyor bilen var mı? Oradan başka bir hesaba 250 TL hediye kartı alsak faturada nasıl gözükür acaba.
Bir Samsung faturası gördüm. Orada hem satışa asıl rakam hem de indirimle alınan rakam yazıyor. Vergi indirimini almaya çalıştığımızda tabiri caizse taklaya gelebilir miyiz diye korkum var. Şu konuyu bir yetkili çıkıp aydınlatsa güzel olurdu.
M34 sizin dediğiniz arkadaş A34 için yazmış

Bence N11'den şu an M34 9400 TL'ye alınabiliyor şansınız varken alın sonra iade edersiniz A34 indirime girerse
Bir bakacağım teşekkür ederim.

Aslında bu Amazon hediye kartı mevzusu nasıl çalışıyor bilen var mı? Oradan başka bir hesaba 250 TL hediye kartı alsak faturada nasıl gözükür acaba.
satın alma ekranında bu şekilde gözüküyor,ürün bedeli 9750 tl olarak gözüktüğü için tahminimce indirim kapsamına girmez.

Dosya Ekleri

• telefon.png
    telefon.png
    19 KB · Görüntüleme: 66

Yeni konular

Geri
Yukarı