Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Bana iade edebilirsin dediği zaman Amazon mh si bende diyorum 16 gundur oldu olacak diye bekletiyorsunuz, yerine alacagin telefonlar vergi muafiyet sınırını aştı kim verecek hesabını. Hakikaten IMEI olmaz iade yaparsak M34 de gitmis olur bu dolar kuru ile. Ne yapacağız?

Benim tüketici hakemi bavşurum işleme alınmış, Amazon'un savunması bekleniyor yazıyor
Bu daha önceki başvurumdan. 2-3 ayı bulabiliyor karara bağlanması. Tabii karara bağlanırsa bile 15 gün içerisinde itiraz etme hakları bulunuyor. İtiraz ederlerse süreç uzuyor ve duruma göre aleyhinize gelişirse masrafları da size ödetiyorlar. Benim durumumda değilseniz iade hakkınız varsa bence iade edip başka telefon alın hiç uğraşmayın. Benim iade edip başka telefon alma şansım olmadığı için tek seçeneğim bu. Ve benim lehime sonuçlanması çok olası bence. İstediği kadar itiraz etsinler.
örnksav.jpg

Bana iade edebilirsin dediği zaman Amazon mh si bende diyorum 16 gundur oldu olacak diye bekletiyorsunuz, yerine alacagin telefonlar vergi muafiyet sınırını aştı kim verecek hesabını. Hakikaten IMEI olmaz iade yaparsak M34 de gitmis olur bu dolar kuru ile. Ne yapacağız?
İmkanın varsa iade et başka telefon al bence. Uğraşına değecek bir durum yok bence. A34 almasan gidipte 2gb ramli kötü bir telefon almayacaksın ki. Yine en az6-8gb ram 120hz mis gibi cihaz alacaksın. Risk alıp rezil olmaya değmez. Benim öyle bir şansım olmadığı için mecbur uğraşıyorum. Sizin öyle bir durumunuz yoksa gidin IMEI'si yazan bir telefon alıp geçin. A34'te yapıp da M34'te veya başka bir telefonda yapamayacağın ya da memnun kalmayacağın 1 şey söyle desem bulamazsın. Boşuna başınız ağrıyor bence. He yarın belki IMEI sorununu hallederler yanlış yönlendirme yapmayayım ama risk almaya değmez bence niye canınızı sıkacaksınız ki.

Dolar 29a dayandı ben artık M34'ün 9500'ün altına düşeceğini sanmıyorum. Mecbur A24 alıcam.
Samsung Shop ?

Bu daha önceki başvurumdan. 2-3 ayı bulabiliyor karara bağlanması. Tabii karara bağlanırsa bile 15 gün içerisinde itiraz etme hakları bulunuyor. İtiraz ederlerse süreç uzuyor ve duruma göre aleyhinize gelişirse masrafları da size ödetiyorlar. Benim durumumda değilseniz iade hakkınız varsa bence iade edip başka telefon alın hiç uğraşmayın. Benim iade edip başka telefon alma şansım olmadığı için tek seçeneğim bu. Ve benim lehime sonuçlanması çok olası bence. İstediği kadar itiraz etsinler.Eki Görüntüle 2035066

İmkanın varsa iade et başka telefon al bence. Uğraşına değecek bir durum yok bence. A34 almasan gidipte 2gb ramli kötü bir telefon almayacaksın ki. Yine en az6-8gb ram 120hz mis gibi cihaz alacaksın. Risk alıp rezil olmaya değmez. Benim öyle bir şansım olmadığı için mecbur uğraşıyorum. Sizin öyle bir durumunuz yoksa gidin IMEI'si yazan bir telefon alıp geçin. A34'te yapıp da M34'te veya başka bir telefonda yapamayacağın ya da memnun kalmayacağın 1 şey söyle desem bulamazsın. Boşuna başınız ağrıyor bence. He yarın belki IMEI sorununu hallederler yanlış yönlendirme yapmayayım ama risk almaya değmez bence niye canınızı sıkacaksınız ki.

Samsung Shop ?
Samsung Shop'da iade yaptığım için hakkım kalmadı.

Geri
Yukarı