Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Eki Görüntüle 2077563
Samsung Shop'tan alinan telefonda 1 liralik kasko oldugu icin red yedim.
Burada bahsedilmişti, otomatik olarak seçiyordu sanırım kaskoyu. Bir ihmalden dolayı sipariş vermiş olmalısınız. Başvuru şartlarında da teknolojik cihaz dışında herhangi bir şeyin olmaması gerektiği yazıyor. Maalesef şanssızlık olmuş, iade etme imkanınız varsa iade edin.

Nasıl davranacağımı size sormayacağım. Çocuk diyerek küçüksemeniz ve "Abilerinin takıldığı forumları gez" gibi saçma sapan gereksiz bir polemiğe girmişsiniz. Forum kurallarına aykırı bir durum yok. Kaldıramıyorsanız forumda bulunmak zorunda değilsiniz. Akıl verene kadar sebebini düzgünce açıklayabilirsiniz. Başkalarının keyfini kaçırmamak adına bu konu hakkında daha fazla mesaj yazmayacağım. İyi akşamlar diliyorum.

Burada uyarmıştık aslında. Denk gelmemiş, görmemişsiniz. Şanssızlık.
Onu satin aldiktan sonra gormustum maalesef.

Burada bahsedilmişti, otomatik olarak seçiyordu sanırım kaskoyu. Bir ihmalden dolayı sipariş vermiş olmalısınız. Başvuru şartlarında da teknolojik cihaz dışında herhangi bir şeyin olmaması gerektiği yazıyor. Maalesef şanssızlık olmuş, iade etme imkanınız varsa iade edin.
Alali 2 ay falan oldu. Aldiktan sonra da ugrasamam diyip iade etmedim.

Daha önce bir yere yazmıştım da alacak varsa diye tekrar yazayım. İlk mesajdaki önerilen telefon listesine eklenebilir belki hem daha çok kişiye ulaşır.

Realme C55 8/256 aldım. Özelleştirme seçenekleri ve tasarımı hoşuma gitti, kasası oldukça güzel duruyor, Bataryası iyi, oyun dışında yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor, 1 saat içinde de tamamen şarj oluyor. Arka kamerası idare eder gündüzleri güzel fotoğraf çekiyor akşam fotoğrafları biraz ortalama kalıyor. Ön kamerası ise beklentimin altında kaldı daha iyi beklerdim çünkü geceleri net fotoğraf çekemiyor. Video tarafında 60 FPS olması güzel. Son olarak işlemcisi diğer rakiplerine göre biraz geride ama oyun oynamadığım için için o kısma çok dikkat etmedim. Yani genel olarak işimi gören bir telefon diyebilirim.

@UltimateTeam hayırlı olsun güle güle kullanın. Her şeyi günümüz için yeterli ama işlemcisi gerçekten giriş seviyesi kalıyor. Bence günlük kullanımda şimdilik idare eder ama imkan varsa en azından g99 işlemcili almak daha mantıklı olur 4-5 yıl kullanmayı düşünen arkadaşlar için.

Eki Görüntüle 2077563
Samsung Shop'tan alinan telefonda 1 liralik kasko oldugu icin red yedim.
Aynı sorunu ben de yaşadım. Ben de dün yaşadım fatura değişikliği talebinde bulundum ancak olumsuz yanıt verdiler. Öğrenci indirimine uygun sayfasından almıştım ürünü bir de ama gel gör ki uygun değilmiş bu 1 kuruşluk samsung care+ tanımlamış yanında. Böyle saçma şey görmedim ben. Haftalardır gsb başvurusunu takip ediyorum 14 günü de geçmiş oldu üstüne bir de iade de almıyorlar şimdi. Ben ne yapayım?

Aynı sorunu ben de yaşadım. Ben de dün yaşadım fatura değişikliği talebinde bulundum ancak olumsuz yanıt verdiler. Öğrenci indirimine uygun sayfasından almıştım ürünü bir de ama gel gör ki uygun değilmiş bu 1 kuruşluk samsung care+ tanımlamış yanında. Böyle saçma şey görmedim ben. Haftalardır gsb başvurusunu takip ediyorum 14 günü de geçmiş oldu üstüne bir de iade de almıyorlar şimdi. Ben ne yapayım?
İade almıyorlarsa yapacak bir şey yok.

Dostlar merhaba, ben 3 gün önce başvurumu yaptım ve şu anda sistemde böyle gözüküyor. Önceden detaylara bastıktan sonra bir tane daha detaylar butonu çıkıyordu, orada başvurunun gidişatını görebiliyorduk ancak bence şu anda böyle bir buton yok. Başvurum onaylanmış anlamına mı geliyor yoksa sistem kaynaklı bir problem mi bu?

1704750397127.png

Dostlar merhaba, ben 3 gün önce başvurumu yaptım ve şu anda sistemde böyle gözüküyor. Önceden detaylara bastıktan sonra bir tane daha detaylar butonu çıkıyordu, orada başvurunun gidişatını görebiliyorduk ancak bence şu anda böyle bir buton yok. Başvurum onaylanmış anlamına mı geliyor yoksa sistem kaynaklı bir problem mi bu?

Eki Görüntüle 2078916
Sistem kaynaklı.

Geri
Yukarı