9 ay fitnessla iyi bir vücuda sahip olunur mu?

Ben 6 ay gittim ama hiç iyi beslenemediğimden hiç gelişme olmadı gibi bir şey, o yüzden beslenmeye çok dikkat etmelisin.

9 ay boyunca fitnessa aralıksız gideceğim. Yemeğe ve yağ yakımına dikkat edeceğim, zaten o kadar yağlı değilim. Sizce önümüzdeki yaza kadar aralaksız çalışırsam iyi bir vücuda sahip olabilir miyim?
Bu mantaliteyle olamazsın. Yapacağım edeceğim kesin konuşmalardan uzak dur birinci kural. Biz müneccim değiliz bilemeyiz ama bildiğimiz birşey var. Oda disiplinli çalışarak ve sabırlı olarak herkes en iyi haline dönüşebilir. Kimi 6 ayda kimi 6 senede. Genelde 1 ay yapıp bırakıyorlar, vücut karar verecek buna biz değil. Yaza kadar kas yapayım mantalitesinde olan biri çoğu zaman sporu bırakır. Mantık şu olmalı; ben sporu hayatımın bir parçası haline getireceğim. Benim rutinim bu olacak ve sağlığım yettiğince devam edeceğim.

Bu mantaliteyle olamazsın. Yapacağım edeceğim kesin konuşmalardan uzak dur birinci kural. Biz müneccim değiliz bilemeyiz ama bildiğimiz bir şey var. Oda disiplinli çalışarak ve sabırlı olarak herkes en iyi haline dönüşebilir. Kimi 6 ayda kimi 6 senede. Genelde 1 ay yapıp bırakıyorlar, vücut karar verecek buna biz değil. Yaza kadar kas yapayım mantalitesinde olan biri çoğu zaman sporu bırakır. Mantık şu olmalı; ben sporu hayatımın bir parçası haline getireceğim. Benim rutinim bu olacak ve sağlığım yettiğince devam edeceğim.

İste bende maalesef saglik sorunlardindan dolayi birakmak zorunda kaldim tekrar baslayacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı