9 günlük ekran kartını iade etmek

WOZF1N

Centipat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hepsiburada üzerinden RX 6500 XT aldım 07.10.22 de teslim aldım aradan 8-9 gün geçti iade yapmak istiyorum. Üstüne biraz ekleyip daha iyisini alacağım ve iade sebebinde ne seçsem haklı çıkarım?

Hepsiburada üzerinden RX 6500 XT aldım 07.10.22 de teslim aldım aradan 8-9 gün geçti iade yapmak istiyorum. Üstüne biraz ekleyip daha iyisini alacağım ve iade sebebinde ne seçsem haklı çıkarım?

Koşulsuz şartsız iade edebilirsin memnuniyetsizliğini dile getirip iade edebilirsin bu her yerde böyle geçerlidir haklı olma seçeneğini düşünüp iade etme zamanınızı geçirmeyin hemen iade edin.

Elektronik aletlerde iade geçti hocam. Yeni yasa ayin 1'inde yürürlüğe girdi. Geçmiş olsun.
Elektronik derken sadece telefon ve bilgisayarlar vs. İade açmayı dene mazeret olarak beğenmedim, hoşuma gitmedi şıkkı varsa onu seçersin.

İade almazlar maalesef.

Ekran Görüntüsü (10).png

Ertelendi 2023 1 ocağa yanlış bilgi vermeyin bu durum ile alakalı mesut çevik video yaptı kanun 2023 1 Ocak'ta geçerli.
Ne zaman ertelendi. Ertelendiyse benim de iade var, hemen göndereyim. Daha 1 hafta oldu benim ki.

Ertelendi 2023 1 ocağa yanlış bilgi vermeyin bu durum ile alakalı mesut çevik video yaptı kanun 2023 1 Ocak'ta geçerli.
Sizin de yanlışınız var. 1 Ocak 2024'e ertelendi.

Arkadaşlar attığınız yasa yürürlüğe girmedi. Yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz.

Geri
Yukarı