9 Yıllık Uğraş Sonrası Gelen Fiber

Anladım hocam, teşekkür ederim. Peki bu sürecin tamamlanması uzun bir süreç mi ve son aşama mı?
Dairelere çekilen kablonun uç kısmı takıldıysa geriye pek işlem kalmıyor.

Turuncu fiber kutuyla birleştirilecek, ekip ölçüm yapacak ve evrak işlerinden sonra satışa açılacak.

Turuncu fiber kutuyla birleştiğinden itibaren 15-20 gün içinde satışa açılıyor.

Merhaba, bugün Türk Telekom ilçe müdürlüğü aradı ve dedi ki fiber için binanızdaki sekiz dairenin sekizi imza atması lazım ve elektrikçi tutup dairenin içine kadar çektirmeniz lazım biz bina içine karışmıyoruz dedi.

Elektrikçi tutup yaptırmak çok masraflı tutar mı ve bu kadar uğraşmaya değer mi sizce?

Merhaba, bugün Türk Telekom ilçe müdürlüğü aradı ve dedi ki fiber için binanızdaki sekiz dairenin sekizi imza atması lazım ve elektrikçi tutup dairenin içine kadar çektirmeniz lazım biz bina içine karışmıyoruz dedi.

Elektrikçi tutup yaptırmak çok masraflı tutar mı ve bu kadar uğraşmaya değer mi sizce?
Türk telekom müdürlüğüne gidip yetkili birisiyle görüşme sağlayın ve rica edin bence. Ben dün gidip rica ettim, bugün bitti işlemler.
33EA5F11-03A8-4EB2-BA3D-65932F13A5D3.jpeg
image.jpg

Zaten halihazır’da 5 yıldır 6 mbps ADSL internet kullanıyordum. 3 ay önce altyapı çalışmalarına başlandı ve 1 hafta önce tamamlandı.
Sinyal problemi yaşadınız mı? Yani kurulum tamamlandıktan sonra OTN cihazının sinyal alamadığı bir durumla karşılaştınız mı? Benim de altyapım yeni tamamlandı. Başvuru yaptım ve geçen hafta kurulum sağlandı fakat hala OTN cihazındaki PON ışığı sabit olarak yeşil yapmamakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı