9 zayıf ile sınıfta kalınır mı?

Abi sen direk çağ atlamışsın
Babam aldı kardeşim beni sonra okuldan 2007 yılıydı sanayiye verdi ciddiyim sonra baktım olacak gibi değil bende açıktan kayıt oldum direk 2 den başlattılar 31 yaşındayım şimdi , Allaha şükür işimde eğitim seviyemde iyi.

Ortalama 50 üstü ama 9 zayıfım var. 10. sınıfım 7 dersten kalınca kalıyorsun diye bir şeyler duymuştum. Ben sınıfı geçiyor muyum kalıyor muyum?
Sistemi bu sene yürütürlerse kalırsın yürütmezlerse sorumlu ya da doğrudan geçersin. Ama sen okumazsın gibi kanka MESEM'e falan yazıl bence vakit kaybetme.

Ortalama 50 üstü ama 9 zayıfım var. 10. sınıfım 7 dersten kalınca kalıyorsun diye bir şeyler duymuştum. Ben sınıfı geçiyor muyum kalıyor muyum?
Ama hiç uğraşma örgün sana diyim direk açığa geç bence hem çalışır hem okursun orası güzel bak birde AÖL tarafında mesleki olarak bildiğin anadolu teknik liseleri gibi bölümlerde var ben bilgi teknolojileri web tasarım bölümü mezunu oldum. Ve AÖL tarafı şuanda bildiğim kadarı ile online yapıyor sınavlarını bir araştır derim.

Ama hiç uğraşma örgün sana diyeyim direk açığa geç bence hem çalışır hem okursun orası güzel bak bir de AÖL tarafında mesleki olarak bildiğin Anadolu teknik liseleri gibi bölümlerde var ben bilgi teknolojileri web tasarım bölümü mezunu oldum. Ve AÖL tarafı şu anda bildiğim kadarı ile Online yapıyor sınavlarını bir araştır derim.

Açığa geçmek için sınıf tekrarı yapmamız gerekiyor mu?

Açığa geçmek için sınıf tekrarı yapmamız gerekiyor mu?
Benim zamanımda kalsan bile 2. sınıftan başlatıyolardı ben bizzat 2. sınıftan başladım dediğim yıllar 2007 2008 dönemi için şimdi ne oldu ne bitti bilmiyorum araştırmak lazım hocam.

Geri
Yukarı