900 TL'ye IPS ve VA panel monitör tavsiyesi

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Kuzenim yeni bir monitör almak istiyor. 900 TL bandında olursa iyi olur maksimum 1000 TL olsun. Ya IPS ya da Curved VA istiyor, mümkünse ikisinin de linkini atabilir misiniz? Bu bütçedeki IPS'lerin VA'lardan görüntü olarak çok farklı olmadığını duymuştum, doğru mu? Aklında Samsung LC24F390FHMXUF 23.5" 60-72Hz (Analog+HDMI) Full HD Fiyatı monitörü var. Sizin tavsiyeleriniz ne olur?

Kendisi LoL tarzı oyunlar da oynuyor ama daha çok görüntü kalitesine önem veriyor ve AAA tarzı da oynuyor bu yüzden VA veya IPS düşünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçük değil mi? Öneri için teşekkürler.
.
Öneri için teşekkürler.

VA panel de önerir misiniz? Kavisli olsun.

Kuzenim yeni bir monitör almak istiyor. 900 TL bandında olursa iyi olur maksimum 1000 TL olsun. Ya IPS ya da Curved VA istiyor, mümkünse ikisinin de linkini atabilir misiniz? Bu bütçedeki IPS'lerin VA'lardan görüntü olarak çok farklı olmadığını duymuştum, doğru mu? Aklında Samsung LC24F390FHMXUF 23.5" 60-72Hz (Analog+HDMI) Full HD Fiyatı monitörü var. Sizin tavsiyeleriniz ne olur?

Kendisi LoL tarzı oyunlar da oynuyor ama daha çok görüntü kalitesine önem veriyor ve AAA tarzı da oynuyor bu yüzden VA veya IPS düşünüyor.
Linkini attığınız monitörü kullanıyorum. Aynı isteklere sahip biriyim ve beni 2 sene boyunca üzmedi. Şimdi 2. ekran olarak kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Ekleme: Assassin's Creed Origins ve Assassin's Creed Odyssey'i bu monitörle oynadım. Arkadaşımın TN panel monitörüne göre daha güzel deneyim yaşattı.

Acer Nitro VG240YBMIIx 23.8" 75Hz 1ms (HDMI+analog) FreeSync Full HD IPS monitör.
1 Hafta önce aldım çok memnunum alıp rahatlıkla kullanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı